Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 920
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3128580
10883
467
Varga Mátyás (1910-2002): Budapesti panoráma, 1978. Fametszet, papír, jelzett a metszeten, 40×65 cm 3128586
10884
467
Varga Mátyás (1910-2002): Lánchíd, 1979. Fametszet, papír, jelzett a metszeten, 35×50 cm 3093137
10885
467
13000
Vasarely Victor (1908-1997): Op-art kompozíció. Ofszet nyomat, papír. Jelzett a nyomaton. Lapméret: 52,5x39 cm
3037384
10886
467
85000
3156328
10887
467
Vadász Endre (1901-1944): Faluvége, rézkarc, papír, jelzett, számozott (19/100), 18,5x30,5 cm 3156166
10888
467
3800
Vetlényi Zsolt (1967-): Lángvirág. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (74/100), üvegezett fakeretben, 18×11 cm 3132917
10889
467
Visnyei Ilona (1959-): Cím nélkül, 2004. Litográfia, papír, jelzett, próbanyomat. 56x41 cm 3133619
10890
467
Véssey Gábor (1948-): Ex libris V.G., 2002. Litográfia, papír, jelzett, próbanyomat 3/5 számozással, 17×15 cm
3134349
10891
467
Véssey Gábor (1948-): Gyertyaláng II, 1999. Litográfia, papír, jelzett, próbanyomat 2/3 számozással, 30×30,5 cm
3138540
10892
467
Vén Zoltán (1941-): Cím nélkül. Litográfia, papír, jelzett, művészpéldány EA VI/VIII számozással, 39,5x25 cm
3137834
10893
467
Vén Zoltán (1941-): Quodlibet. Rézmetszet, papír, jelzett, művészpéldány EA jelzéssel, 39,5x26 cm
3147658
10894
467
Monica Vincent Hunter (-): Női akt. Olaj, papír, farostra kasírozva. Jelzés nélkül. 51x41 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF