Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 920

Varga Mátyás (1910-2002): Budapesti panoráma, 1978. Fametszet, papír, jelzett a metszeten, 40×65 cm
10883.

Rufpreis:
1 000 HUF

Varga Mátyás (1910-2002): Lánchíd, 1979. Fametszet, papír, jelzett a metszeten, 35×50 cm
10884.

Rufpreis:
1 000 HUF
14

Vasarely Victor (1908-1997): Op-art kompozíció. Ofszet nyomat, papír. Jelzett a nyomaton. Lapméret: 52,5x39 cm
10885.

Rufpreis:
13 000 HUF
35,23
40,63

10886.

Rufpreis:
85 000 HUF
230,35
265,63

Vadász Endre (1901-1944): Faluvége, rézkarc, papír, jelzett, számozott (19/100), 18,5x30,5 cm
10887.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Vetlényi Zsolt (1967-): Lángvirág. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (74/100), üvegezett fakeretben, 18×11 cm
10888.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

Visnyei Ilona (1959-): Cím nélkül, 2004. Litográfia, papír, jelzett, próbanyomat. 56x41 cm
10889.

Rufpreis:
4 000 HUF

Véssey Gábor (1948-): Ex libris V.G., 2002. Litográfia, papír, jelzett, próbanyomat 3/5 számozással, 17×15 cm
10890.

Rufpreis:
4 000 HUF

Véssey Gábor (1948-): Gyertyaláng II, 1999. Litográfia, papír, jelzett, próbanyomat 2/3 számozással, 30×30,5 cm
10891.

Rufpreis:
4 000 HUF

Vén Zoltán (1941-): Cím nélkül. Litográfia, papír, jelzett, művészpéldány EA VI/VIII számozással, 39,5x25 cm
10892.

Rufpreis:
4 000 HUF

Vén Zoltán (1941-): Quodlibet. Rézmetszet, papír, jelzett, művészpéldány EA jelzéssel, 39,5x26 cm
10893.

Rufpreis:
4 000 HUF

Monica Vincent Hunter (-): Női akt. Olaj, papír, farostra kasírozva. Jelzés nélkül. 51x41 cm
10894.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF