Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 920
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3095676
10859
467
26000
V. Tóth Éva (1964-): Anyával. Olaj, farost. Jelzett. Hátoldalán autográf felirattal. Fakeretben. 50x40 cm
3095669
10860
467
30000
V. Tóth Éva (1964-): Zenészek. Olaj, farost. Jelzett. Hátoldalán autográf felirattal. Fakeretben. 60x50 cm
3096088
10861
467
Vasarely Victor (1908-1997): Színes op-art kompozíció. Ofszet nyomat, papír. Jelzés nélkül. Lapszéli kisebb törésnyommal. 37x37 cm
3096093
10862
467
5500
Vasarely Victor (1908-1997): Ognall. Ofszet nyomat, papír. Jelzett a nyomat alatt nyomtatva. Lap széle kissé foltos és apró felületi sérüléssel. Sarkaiban kartonra rögzítve. 37x29,5 cm
3096101
10863
467
5500
Vasarely Victor (1908-1997): Onnca. Ofszet nyomat, papír. Jelzett a nyomat alatt nyomtatva. Sarkaiban kartonra rögzítve. 37x37 cm
3096104
10864
467
5500
Vasarely Victor (1908-1997): Remek. Ofszet nyomat, papír. Jelzett a nyomat alatt nyomtatva. Bal alsó sarkában kisebb gyűrődéssel. Sarkaiban kartonra rögzítve, karton szélén apró szakadással. 37x37 cm
3096107
10865
467
5500
Vasarely Victor (1908-1997): Dyevat. Ofszet nyomat, papír. Jelzett a nyomat alatt nyomtatva. Kisebb gyűrődéssel. Sarkaiban kartonra rögzítve, karton szélén hajtásnyommal és néhány apró folttal. 37x37 cm
2662645
10866
467
26000
Vincze Győző (1925-2001): Virágcsendélet. Olaj, farost, jelzett, 70×50 cm
2935766
10867
467
3003059
10868
467
30000
3001997
10869
467
3001891
10870
467
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF