Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 920
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3092545
10834
467
13000
Tóth Sándor (1937-): Porta deszkarítéssel. Olaj, farost, jelezve jobbra lent, 40×60 cm. Dekoratív, sérült fakeretben. 3023772
10835
467
3800
2068124
10837
467
Török Orsolya (1976-2018): Cím nélkül. Vegyes technika, karton. Jelzett. 20x20 cm
2993828
10838
467
42000
3155878
10839
467
3200
Török Endre (1926-1980): Kukoricahordás. Linómetszet, papír, jelzett. 18x26,5 cm
3155882
10840
467
3200
Török Endre (1926-1980): Major. Linómetszet, papír, jelzett. 19x27 cm
3158630
10841
467
36000
Tóth Imre (1929-2004): Napraforgó dinnyével. Olaj, farost, jelzett. Fakeretben. 70×50 cm /
2962745
10842
467
Torbó Gyula (?1940-?): Szoborterv. Tus, papír, jelzés nélkül, kartonra kasírozva, 29,5x21 cm
3110608
10843
467
3400
Tikáts Adolf (1872-?): Naphegy u., Tabán, 1907. Színezett litográfia, papír. Jelzett, a litográfián (TA 907), ill. ceruzával jobbra lent. Kisebb lapszéli sérülésekkel, 23,5x32 cm.
2962736
10844
467
Torbó Gyula (?1940-?): Álarcok. Tus, papír, jelzett, paszpartuban, 26x18 cm
2962732
10845
467
Torbó Gyula (?1940-?): Álarc kötéllel. Tus, papír, jelzett, paszpartuban, 26x18 cm
2962723
10846
467
Torbó Gyula (?1940-?): Álarc. Tus, papír, jelzett, paszpartuban, 26x18 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF