Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 920

Tóth Sándor (1937-): Porta deszkarítéssel. Olaj, farost, jelezve jobbra lent, 40×60 cm. Dekoratív, sérült fakeretben.
10834.

Rufpreis:
13 000 HUF
35,23
40,63

10835.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

10837.

Rufpreis:
12 000 HUF

10838.

Rufpreis:
42 000 HUF
113,82
131,25

Török Endre (1926-1980): Kukoricahordás. Linómetszet, papír, jelzett. 18x26,5 cm
10839.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

Török Endre (1926-1980): Major. Linómetszet, papír, jelzett. 19x27 cm
10840.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

Tóth Imre (1929-2004): Napraforgó dinnyével. Olaj, farost, jelzett. Fakeretben. 70×50 cm /
10841.

Rufpreis:
36 000 HUF
97,56
112,50

Torbó Gyula (?1940-?): Szoborterv. Tus, papír, jelzés nélkül, kartonra kasírozva, 29,5x21 cm
10842.

Rufpreis:
4 000 HUF

Tikáts Adolf (1872-?): Naphegy u., Tabán, 1907. Színezett litográfia, papír. Jelzett, a litográfián (TA 907), ill. ceruzával jobbra lent. Kisebb lapszéli sérülésekkel, 23,5x32 cm.
10843.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63

Torbó Gyula (?1940-?): Álarcok. Tus, papír, jelzett, paszpartuban, 26x18 cm
10844.

Rufpreis:
4 000 HUF

Torbó Gyula (?1940-?): Álarc kötéllel. Tus, papír, jelzett, paszpartuban, 26x18 cm
10845.

Rufpreis:
4 000 HUF

Torbó Gyula (?1940-?): Álarc. Tus, papír, jelzett, paszpartuban, 26x18 cm
10846.

Rufpreis:
4 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF