Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 920
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3145677
10809
467
Szilágyi Imre (1942-): Holdbéli táj. Szitanyomat, papír, jelzés nélkül, kisebb lapszéli szakadással. 50,5x45 cm
3141670
10810
467
14000
Szőnyi István (1894-1960): Tél. Rézkarc, papír, jelzett, 27x31 cm, üvegezett fakeretben. 3134141
10811
467
Szalay Miklós (1972-): Az ész a hitben helyes kis fészket rak magának, 2002. Acélmetszet, papír, jelzett, 3/7 számozással. 20x20 cm
3134345
10812
467
Szalay Miklós (1972-): Nem egyértelműen, 2002. Vaskarc, papír, jelzett, 6/7 számozással. 30x24 cm
3134810
10813
467
Szántó Dezső (1958-): Tiszta tér II. Rézkarc, papír, jelzett, próbanyomat. 12,5x17,5 cm
3135293
10814
467
Szarka Fedor Guido (1974-): Kertem. Réznyomat, papír, jelzett, művészpéldány EA jelzéssel. 13,5x10,5 cm
3068735
10815
467
Szeift Béla (1944-2012): Formák (cím nélkül), 1966. Akvarell, papír, jelzett, paszpartuban, 18,5×20 cm 3149648
10816
467
Szőnyi István (1894-1956): Társaság. Rézkarc, papír, kartonra kasírozva, jelzett, 22,5x29 cm 3149729
10817
467
22000
Szendrei József (1989-, "Pesti Józsi"): Színes táj. Olaj, farost. Jelezve jobbra lent. Fakeretben. 73x64,5 cm.
3145678
10818
467
Szilágyi Imre (1942-): Holdbéli táj. Szitanyomat, papír, jelzés nélkül. Lapszéli apró szakadással. 50,5x45 cm
3145680
10819
467
Szilágyi Imre (1942-): Motívumok. Szitanyomat, papír, jelzés nélkül. Lapszéli apró szakadással. 39x35 cm
3142773
10820
467
Sziksz Eszter (-): Hűlt helyek II.. Litográfia, papír, jelzett, művészpéldány E.A. V/VIII számozással. 33x28 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF