Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 920

Szilágyi Imre (1942-): Holdbéli táj. Szitanyomat, papír, jelzés nélkül, kisebb lapszéli szakadással. 50,5x45 cm
10809.

Rufpreis:
5 000 HUF

Szőnyi István (1894-1960): Tél. Rézkarc, papír, jelzett, 27x31 cm, üvegezett fakeretben.
10810.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

Szalay Miklós (1972-): Az ész a hitben helyes kis fészket rak magának, 2002. Acélmetszet, papír, jelzett, 3/7 számozással. 20x20 cm
10811.

Rufpreis:
4 000 HUF

Szalay Miklós (1972-): Nem egyértelműen, 2002. Vaskarc, papír, jelzett, 6/7 számozással. 30x24 cm
10812.

Rufpreis:
4 000 HUF

Szántó Dezső (1958-): Tiszta tér II. Rézkarc, papír, jelzett, próbanyomat. 12,5x17,5 cm
10813.

Rufpreis:
4 000 HUF

Szarka Fedor Guido (1974-): Kertem. Réznyomat, papír, jelzett, művészpéldány EA jelzéssel. 13,5x10,5 cm
10814.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Szeift Béla (1944-2012): Formák (cím nélkül), 1966. Akvarell, papír, jelzett, paszpartuban, 18,5×20 cm
10815.

Rufpreis:
10 000 HUF

Szőnyi István (1894-1956): Társaság. Rézkarc, papír, kartonra kasírozva, jelzett, 22,5x29 cm
10816.

Rufpreis:
10 000 HUF

10817.

Rufpreis:
22 000 HUF
59,62
68,75

Szilágyi Imre (1942-): Holdbéli táj. Szitanyomat, papír, jelzés nélkül. Lapszéli apró szakadással. 50,5x45 cm
10818.

Rufpreis:
5 000 HUF

Szilágyi Imre (1942-): Motívumok. Szitanyomat, papír, jelzés nélkül. Lapszéli apró szakadással. 39x35 cm
10819.

Rufpreis:
5 000 HUF

Sziksz Eszter (-): Hűlt helyek II.. Litográfia, papír, jelzett, művészpéldány E.A. V/VIII számozással. 33x28 cm
10820.

Rufpreis:
4 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF