Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 920

Elsa Plach (1863 bis 1953): Vitorlások, 1896. Akvarell, papír. jelezve jobbra lent. Üvegezett fakeretben. 9x17 cm / Elsa Plach (1863 bis 1953), German painter: Ships, 1896. Watercolour on paper. Signed loewr right. Framed. 9x17 cm
10661.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00
11

Parányi Pabar István (1903-1979): Aratás. Olaj, vászon. Jelezve jobbra lent. 63x79 cm. Dekoratív fakeretben.
10662.

Rufpreis:
22 000 HUF
59,62
68,75

Pirk László (1953-): Olvashatatlan címmel, 1980. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (89/150), üvegezett fakeretben, 20×20 cm
10664.

Rufpreis:
4 000 HUF

Piczek Zoltán, működött 1930-40 körül: Téli napsütés. Akvarell, papír. Jelzett. Dekoratív, üvegezett, korabeli fakeretben. 40x50 cm.
10665.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Pántl László (1943-): Erdei tó. Olaj, vászon, jelzett. Dekoratív, sérült fakeretben, 50x90 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
10666.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

Heinz-Günter Prager (1944-): Háromszög metszéssel. Szitanyomat, papír, jelzett a hátoldalán. Az 1978-ban, Fajó János által kiadott 9 német művész c. mappából. 34,5x29 cm.
10667.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Püspöky István (1950-2018). Hommage a Bartók, 1978. Rézkarc, papír. Jelzett. Számozott (49/100). 30x22,5 cm / etching on paper, signed, numbered (49/100).
10668.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

10669.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

Paulovits Pál (1892-1975): Balatoni vitorlások (partrészlet). Rézkarc, papír, jelzett, 19,5×29 cm
10670.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

Peukert Károly (1903-1973): Városrészlet. Tus, papír, jelzett. Paszpartuban. 17x22 cm
10671.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

Parobek Alajos (1896-1947): Táncolók. Olaj, vászon, jelzett. Kissé sérült. Dekoratív fakeretben, 45,5×53 cm
10672.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Portik Sándor (1959-): Napfényes utcarészlet. Pasztell, papír. Jelezve jobbra lent. 34x49 cm. Üvegezett fakeretben.
10673.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF