https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 920
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
3082647
10674
467
0
8000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Rác András (1926-2013): Absztrakt kompozíció (cím nélkül). Olaj, papír. Jelzés nélkül. Proveniencia: A művész hagyatéka. 27x21,5 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3081166
10675
467
0
7000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Rác András (1926-2013): Szentendrei ikon. Pasztell, papír, jelzés nélkül. Proveniencia: A művész hagyatéka. 30,5x21,5 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3023802
10676
467
0
6000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Rác András (1926-2013): Szentendrei ikon. Szén, papír, jelzés nélkül. Proveniencia: A művész hagyatéka. 40x31,5 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3043121
10677
467
0
6000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Rác András (1926-2013): Szentendrei motívumok. Szitanyomat, papír, jelzés nélkül. Proveniencia: A művész hagyatéka. 38x23 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3082818
10678
467
0
5000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Rátkai György (1940-2009): Pest-Buda. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (85/100), 26×37 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2747577
10679
467
0
11000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Rézműves Gyula (1943-), naiv roma festő: Hortobágy. Olaj, farost. Jelzett. Hátoldalán címkén feliratozott. 50x70 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2747584
10680
467
0
11000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Rézműves Gyula (1943-), naiv roma festő: Tanya (vidéki udvar), 1984. Olaj, farost. Jelzett. Hátoldalán címkén feliratozott. Kissé vetemedett. 50x70 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3137653
10681
467
0
28000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Reinhardt István (1936-): Szomszédság. Olaj, farost, jelzett. Dekoratív fakeretben, 58x68 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2750417
10682
467
0
5000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Rác András (1926-2013): Geometrikus kompozíció (Szentendre). Ceruza, kréta, papír, jelzés nélkül. Proveniencia: A művész hagyatéka. Lapszéli sérülésekkel. 50x35 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2750418
10683
467
0
6000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Rác András (1926-2013): Szentendrei részlet. Szén, papír, jelzés nélkül. Proveniencia: A művész hagyatéka. 39x31 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2605475
10684
467
0
34000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Rauscher Juliska (1888-1947): Siketfajdok násztánca. Olaj, karton. jelzett, dekoratív fakeretben. 27x40 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2917695
10685
467
0
6000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Ruzicskay György (1896-1993): Formák. Vegyes technika, papír, jelzett, 19,5x9,5 cm. Dekoratív, üvegezett fakeretben.
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse