Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 920
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3158814
10524
467
48000
3136802
10525
467
Laluk György (1954-2020): Az idő szövevénye, 2001. Rézkarc, papír, jelzett, művészpéldány EA II./XV. számozással, lap alján apró szakadásokkal, 33×19,5 cm
3148823
10526
467
Losonci Lilla (1930-): Fátyolvízesés. Olaj, farost, jelzett. Dekoratív fakeretben, 10×15 cm
3147956
10527
467
15000
László Gyula (1910-1998): Női akt. Tus, papír, jelzett, László Gyula autográf ajándékozási soraival, kisebb elszíneződéssel, üvegezett keretben, 43×30 cm
3148155
10528
467
Lajos Ferenc (1912-1998): Pásztorok, 1981. Tus, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 30×22,5 cm
3148159
10529
467
Lajos Ferenc (1912-1998): Társaság, 1984. Tus, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 32,5×24,5 cm
3144294
10530
467
Lévay Jenő (1954-): Írásba foglalt mozdulatok, 2001. Litográfia, papír, jelzett, 9/10 számozással. 28x38 cm
3141011
10531
467
Luzsicza Lajos Árpád (1949-): Strand. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (7/25). 22x32 cm 3132334
10533
467
Molnár Dénes (1947-2000): Fehéregyháza (Erdély). Fametszet, papír, jelzett, hátoldalán a művész bélyegzésével, kartonra kasírozva, 14,5x10 cm.
3132350
10534
467
Molnár Dénes (1947-2000): Ádámos (Erdély). Fametszet, papír, jelzett a hátoldalán a művész bélyegzésével, 15x10,5 cm. 3155873
10535
467
Mészáros Marianna (1963-): Gyászlepke, akvarell, papír, jelzett, 10×15 cm
3003027
10536
467
90000
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF