Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 920

10524.

Rufpreis:
48 000 HUF
130,08
150,00

Laluk György (1954-2020): Az idő szövevénye, 2001. Rézkarc, papír, jelzett, művészpéldány EA II./XV. számozással, lap alján apró szakadásokkal, 33×19,5 cm
10525.

Rufpreis:
4 000 HUF

Losonci Lilla (1930-): Fátyolvízesés. Olaj, farost, jelzett. Dekoratív fakeretben, 10×15 cm
10526.

Rufpreis:
5 000 HUF

László Gyula (1910-1998): Női akt. Tus, papír, jelzett, László Gyula autográf ajándékozási soraival, kisebb elszíneződéssel, üvegezett keretben, 43×30 cm
10527.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Lajos Ferenc (1912-1998): Pásztorok, 1981. Tus, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 30×22,5 cm
10528.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Lajos Ferenc (1912-1998): Társaság, 1984. Tus, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 32,5×24,5 cm
10529.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Lévay Jenő (1954-): Írásba foglalt mozdulatok, 2001. Litográfia, papír, jelzett, 9/10 számozással. 28x38 cm
10530.

Rufpreis:
4 000 HUF

Luzsicza Lajos Árpád (1949-): Strand. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (7/25). 22x32 cm
10531.

Rufpreis:
4 000 HUF

Molnár Dénes (1947-2000): Fehéregyháza (Erdély). Fametszet, papír, jelzett, hátoldalán a művész bélyegzésével, kartonra kasírozva, 14,5x10 cm.
10533.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Molnár Dénes (1947-2000): Ádámos (Erdély). Fametszet, papír, jelzett a hátoldalán a művész bélyegzésével, 15x10,5 cm.
10534.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Mészáros Marianna (1963-): Gyászlepke, akvarell, papír, jelzett, 10×15 cm
10535.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

10536.

Rufpreis:
90 000 HUF
243,90
281,25

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF