Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 920

Ék Sándor (1902-1975): A vöröskatonák a frontra... Rézkarc, papír, jelzett, a lap kissé hullámos, 26x19,5 cm
10228.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63

Edvi Illés Aladár (1870 - 1958): Delelő ökrök, színezett rézkarc, karton, jelzett, 19×30 cm
10229.

Rufpreis:
8 000 HUF

Élesdy István (1912-1987): Budavári utcarészlet. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 29,5x39 cm
10230.

Rufpreis:
3 000 HUF

Födő Gábor (1974-): Átkelés. Linómetszet, papír, jelzett, művészpéldány EA II/III. számozással, 14x14,5 cm
10231.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

Födő Gábor (1974-): Átkelés. Linómetszet, papír, jelzett, művészpéldány EA III/IV. számozással, 15x4,5 cm
10232.

Rufpreis:
2 400 HUF

10233.

Rufpreis:
4 000 HUF

10234.

Rufpreis:
22 000 HUF
59,62
68,75

10235.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Fekti Vera (-): Városligeti korcsolyázók. Vegyes technika, farost, jelezve jobbra lent. Fakeretben. 65×45 cm
10236.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Feledy Gyula (1928-2010): Figyelők. Rézkarc, papír, jelzés nélkül, 13×10 cm
10237.

Rufpreis:
2 400 HUF

10238.

Rufpreis:
8 000 HUF

Feszt László, ifj. (1957-): "A buddha", 2009. Computer print, papír, jelzett, számozott (24/50) a hátoldalán. 20×15 cm. Üvegezett fakeretben.
10239.

Rufpreis:
5 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF