Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 920
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3058121
10228
467
3400
Ék Sándor (1902-1975): A vöröskatonák a frontra... Rézkarc, papír, jelzett, a lap kissé hullámos, 26x19,5 cm 3149645
10229
467
Edvi Illés Aladár (1870 - 1958): Delelő ökrök, színezett rézkarc, karton, jelzett, 19×30 cm 3148828
10230
467
Élesdy István (1912-1987): Budavári utcarészlet. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 29,5x39 cm 3133804
10231
467
3200
Födő Gábor (1974-): Átkelés. Linómetszet, papír, jelzett, művészpéldány EA II/III. számozással, 14x14,5 cm 3133807
10232
467
Födő Gábor (1974-): Átkelés. Linómetszet, papír, jelzett, művészpéldány EA III/IV. számozással, 15x4,5 cm 2807442
10233
467
Für Emil (1967-): "A rabbi felesége", 2011. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (22/5), lapszéli foltokkal. 33×23 cm
3073217
10234
467
22000
Frank Magda (1914-1997): Geometrikus szoborterv. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (2/40), 40x28,5 cm
3132691
10235
467
15000
Faludy Ilona (-): Hegyvidéki virágos táj (Mátra?). Olaj, vászon, jelzett, fakeretben. 50x70 cm
3137315
10236
467
Fekti Vera (-): Városligeti korcsolyázók. Vegyes technika, farost, jelezve jobbra lent. Fakeretben. 65×45 cm
3134572
10237
467
Feledy Gyula (1928-2010): Figyelők. Rézkarc, papír, jelzés nélkül, 13×10 cm 3062492
10238
467
Fekete Zsolt (1935-2016): Erdélyi templomtorony, 1982. Tus, papír, jelzett, 30x21 cm
3080389
10239
467
Feszt László, ifj. (1957-): "A buddha", 2009. Computer print, papír, jelzett, számozott (24/50) a hátoldalán. 20×15 cm. Üvegezett fakeretben. Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF