Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 920
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2468089
10204
467
Dehény Lajos (1906-1952): Csendélet. Olaj, falemez. Kissé sérült (felületi karcolásokkal.) 69×54,5 cm
1924804
10205
467
3400
3034460
10206
467
3200
Dukai Zsófia (?-): Közben, 2005. Linómetszet, papír, jelzett, számozott (5/10), 19,5x16,5 cm
1924813
10207
467
3400
3040323
10208
467
Doór Ferenc (1918-2015): Dombos út. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 20x29,5 cm
3114904
10209
467
3800
Doór Ferenc (1918-2015): Téli táj. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 20x30 cm, lap széle kissé foltos.
3150853
10210
467
42000
Drégely László (1932-1990): Fehér angyal (cím nélkül). Vegyes technika, selyem, faroston, jelezve jobbra lent. Fakeretben, 36×27 cm
3150873
10211
467
Dobrovits Ferenc (1941-1988): Enteriőr (cím nélkül). Vegyes technika, farost, jelzett a hátoldalán. 50x40 cm
3136664
10212
467
Damó István (1951-): Ámokfutó, 2003. Hidegtű, papír, jelzett, művészpéldány EA II/V számozással. 45x37 cm 3138516
10213
467
Damó István (1951-): Lét-játék, 2002. Rézkarc, papír, jelzett, 8/13 számozással. 25x17 cm 3137812
10214
467
Durkó Gábor (1916-2003), össz. 3 db mű: Aktok (1 db) és absztrakt kompozíciók (2 db). Monotípia, papír, egyik jelzett (Aktok), 42x30 cm.
3135337
10215
467
Dobesch Máté (1978-): Cuencai részlet, 2003. Litográfia, papír, jelzett, 9/35 számozással. 35x24 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF