Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 920

Dehény Lajos (1906-1952): Csendélet. Olaj, falemez. Kissé sérült (felületi karcolásokkal.) 69×54,5 cm
10204.

Rufpreis:
12 000 HUF

10205.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63

Dukai Zsófia (?-): Közben, 2005. Linómetszet, papír, jelzett, számozott (5/10), 19,5x16,5 cm
10206.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

10207.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63

Doór Ferenc (1918-2015): Dombos út. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 20x29,5 cm
10208.

Rufpreis:
5 000 HUF

Doór Ferenc (1918-2015): Téli táj. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 20x30 cm, lap széle kissé foltos.
10209.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

Drégely László (1932-1990): Fehér angyal (cím nélkül). Vegyes technika, selyem, faroston, jelezve jobbra lent. Fakeretben, 36×27 cm
10210.

Rufpreis:
42 000 HUF
113,82
131,25

Dobrovits Ferenc (1941-1988): Enteriőr (cím nélkül). Vegyes technika, farost, jelzett a hátoldalán. 50x40 cm
10211.

Rufpreis:
5 000 HUF

Damó István (1951-): Ámokfutó, 2003. Hidegtű, papír, jelzett, művészpéldány EA II/V számozással. 45x37 cm
10212.

Rufpreis:
5 000 HUF

Damó István (1951-): Lét-játék, 2002. Rézkarc, papír, jelzett, 8/13 számozással. 25x17 cm
10213.

Rufpreis:
4 000 HUF

Durkó Gábor (1916-2003), össz. 3 db mű: Aktok (1 db) és absztrakt kompozíciók (2 db). Monotípia, papír, egyik jelzett (Aktok), 42x30 cm.
10214.

Rufpreis:
5 000 HUF

Dobesch Máté (1978-): Cuencai részlet, 2003. Litográfia, papír, jelzett, 9/35 számozással. 35x24 cm
10215.

Rufpreis:
4 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF