Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 920
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3153166
10500
467
Krupa József (1929-): Patakparti táj. Olaj, farost. Jelzett. Hátoldalán autográf felirattal. Dekoratív fakeretben, 29×39 cm 3133951
10501
467
9500
Losonczi Nándor (1966-): Potsdamer Platz (Berlini fal), 2007. Computer print, papír, jelezve jobbra lent. 24x59 cm. Üvegezett fakeretben.
3136043
10502
467
6500
Legány Zoltán (1911-1993): Balatonlelle, 1958. Akvarell, papír, jelzett, kartonra kasírozva. Feltehetően kiállítva: Magyar Építőművészek Szövetsége, egyéni gyűjteményes kiállítás, 1989. 21×30,5 cm
3136036
10503
467
6500
Legány Zoltán (1911-1993): Budapest, Völgy utca (Hűvösvölgy), 1961. Akvarell, papír, jelzett, kartonra kasírozva. Feltehetően kiállítva: Magyar Építőművészek Szövetsége, egyéni gyűjteményes kiállítás, 1989. 30×21,5 cm
3065881
10504
467
Ligeti Miklós (1982-): Roulett Szitanyomat, papír, jelzés nélkül, 26x21 cm
3043198
10505
467
4200
Ligeti Miklós (1982-): Hajótörött, 2001. Akvarell, tus, papír, jelzett, egyedi darab. 49x19,5 cm
3023774
10506
467
2200
Lunczer Anikó (1942-): Fa. Linómetszet, papír, jelzett, foltos, sérült, vetemedett. Paszpartuban, 30×41 cm
2732670
10507
467
2200
Lovász Erzsébet (1954-): Girbe-gurba, 1991. Tus, papír, jelzett, paszpartuban, 10x29 cm
2980401
10508
467
6500
2862042
10509
467
3076403
10510
467
28000
Vlagyimir Lebedev (1891-1967): Art deco hölgy kalapban. Tus, vegyes technika, papír. Jelzés nélkül. Lap széle foltos. 30x20 cm / Vladimir Lebedev (1891-1967), Russian avantgarde painter: Art deco lady with hat. Ink and mixed technique on paper, unsigned, edge of the sheet slightly stained. 30x20 cm 3052324
10511
467
3200
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF