Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 920

Krupa József (1929-): Patakparti táj. Olaj, farost. Jelzett. Hátoldalán autográf felirattal. Dekoratív fakeretben, 29×39 cm
10500.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Losonczi Nándor (1966-): Potsdamer Platz (Berlini fal), 2007. Computer print, papír, jelezve jobbra lent. 24x59 cm. Üvegezett fakeretben.
10501.

Rufpreis:
9 500 HUF
25,75
29,69

Legány Zoltán (1911-1993): Balatonlelle, 1958. Akvarell, papír, jelzett, kartonra kasírozva. Feltehetően kiállítva: Magyar Építőművészek Szövetsége, egyéni gyűjteményes kiállítás, 1989. 21×30,5 cm
10502.

Rufpreis:
6 500 HUF
17,62
20,31

Legány Zoltán (1911-1993): Budapest, Völgy utca (Hűvösvölgy), 1961. Akvarell, papír, jelzett, kartonra kasírozva. Feltehetően kiállítva: Magyar Építőművészek Szövetsége, egyéni gyűjteményes kiállítás, 1989. 30×21,5 cm
10503.

Rufpreis:
6 500 HUF
17,62
20,31

Ligeti Miklós (1982-): Roulett Szitanyomat, papír, jelzés nélkül, 26x21 cm
10504.

Rufpreis:
1 800 HUF

Ligeti Miklós (1982-): Hajótörött, 2001. Akvarell, tus, papír, jelzett, egyedi darab. 49x19,5 cm
10505.

Rufpreis:
4 200 HUF
11,38
13,13

Lunczer Anikó (1942-): Fa. Linómetszet, papír, jelzett, foltos, sérült, vetemedett. Paszpartuban, 30×41 cm
10506.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Lovász Erzsébet (1954-): Girbe-gurba, 1991. Tus, papír, jelzett, paszpartuban, 10x29 cm
10507.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

10508.

Rufpreis:
6 500 HUF
17,62
20,31

10509.

Rufpreis:
12 000 HUF

Vlagyimir Lebedev (1891-1967): Art deco hölgy kalapban. Tus, vegyes technika, papír. Jelzés nélkül. Lap széle foltos. 30x20 cm / Vladimir Lebedev (1891-1967), Russian avantgarde painter: Art deco lady with hat. Ink and mixed technique on paper, unsigned, edge of the sheet slightly stained. 30x20 cm
10510.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

10511.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF