Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 920

Kovács Tamás László (1964-): "Lebegés". Száraz, magasnyomás, akril, papír, jelzett, művészpéldány E.A. XXI/XXI számozással. 20x20 cm
10488.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Kiss Ilona (1955-): "Frankfurti zöld szósz", 2001. Szitanyomat, papír, jelzett. 7/25 számozással. 40x28 cm
10489.

Rufpreis:
4 000 HUF

Kass János (1927-2010): Green lady, 1992. Ofszet nyomat, papír, jelzett. Számozott: 55/300. Törésnyommal, Lapszéli apró foltokkal. 56,5x38 cm. Üvegezett keretben.
10490.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Koppány Frigyes (?-?): Színes kép, 1978. Filctoll, papír, jelzett, papírra kasírozva. 16x16 cm
10491.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

10492.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

Koppány Frigyes (?-?): Négyzetek, 1981. Filctoll, papír, jelzett, kartonra kasírozva. 17x17 cm
10493.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

Károlyi Zsuzsanna (1954-): Csendélet, 1999. Hidegtű, papír, jelzett, művészpéldány E.A. 3/10 számozással. 19,5x28 cm
10494.

Rufpreis:
4 000 HUF

Kovács Tamás László (1964-): "Tisztelet K. Malevicsnek". Száraz, magasnyomás, akril, papír, jelzett, 16/22 számozással. 29x21 cm
10495.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Katona Kata (1942-): Medea. Rézkarc, papír, jelzett, művészpéldány E.A. 15/1 számozással. 16,5x24,5 cm
10496.

Rufpreis:
4 000 HUF

Kondé László (1954-2002): Reneszánsz tanulmány, 2001. Rézkarc, papír, jelzett, művészpéldány E/A V./VI. számozással. 24,5x39,5 cm
10497.

Rufpreis:
4 000 HUF

Kondé László (1954-2002): Crucifixum, 2001. Rézkarc, papír, jelzett, művészpéldány E/A I./VIII. számozással. 18,5x18,5 cm
10498.

Rufpreis:
4 000 HUF

Krupa József (1929-): Békés táj. Olaj, farost. Jelzett. Hátoldalán autográf felirattal. Dekoratív fakeretben, 38x62 cm
10499.

Rufpreis:
26 000 HUF
70,46
81,25

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF