Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 920
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3138029
10488
467
Kovács Tamás László (1964-): "Lebegés". Száraz, magasnyomás, akril, papír, jelzett, művészpéldány E.A. XXI/XXI számozással. 20x20 cm
3138072
10489
467
Kiss Ilona (1955-): "Frankfurti zöld szósz", 2001. Szitanyomat, papír, jelzett. 7/25 számozással. 40x28 cm
3148747
10490
467
Kass János (1927-2010): Green lady, 1992. Ofszet nyomat, papír, jelzett. Számozott: 55/300. Törésnyommal, Lapszéli apró foltokkal. 56,5x38 cm. Üvegezett keretben. 3144003
10491
467
3800
Koppány Frigyes (?-?): Színes kép, 1978. Filctoll, papír, jelzett, papírra kasírozva. 16x16 cm
3144007
10492
467
3800
3144014
10493
467
3800
Koppány Frigyes (?-?): Négyzetek, 1981. Filctoll, papír, jelzett, kartonra kasírozva. 17x17 cm
3142786
10494
467
Károlyi Zsuzsanna (1954-): Csendélet, 1999. Hidegtű, papír, jelzett, művészpéldány E.A. 3/10 számozással. 19,5x28 cm
3142073
10495
467
Kovács Tamás László (1964-): "Tisztelet K. Malevicsnek". Száraz, magasnyomás, akril, papír, jelzett, 16/22 számozással. 29x21 cm
3142035
10496
467
Katona Kata (1942-): Medea. Rézkarc, papír, jelzett, művészpéldány E.A. 15/1 számozással. 16,5x24,5 cm 3140768
10497
467
Kondé László (1954-2002): Reneszánsz tanulmány, 2001. Rézkarc, papír, jelzett, művészpéldány E/A V./VI. számozással. 24,5x39,5 cm
3138559
10498
467
Kondé László (1954-2002): Crucifixum, 2001. Rézkarc, papír, jelzett, művészpéldány E/A I./VIII. számozással. 18,5x18,5 cm
3153167
10499
467
26000
Krupa József (1929-): Békés táj. Olaj, farost. Jelzett. Hátoldalán autográf felirattal. Dekoratív fakeretben, 38x62 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF