Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 920
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3150871
10476
467
Kovács Ernő (-), 2 db rajz egy keretben: Emese (csecsemő portréja). Szén, papír. Üvegezett, kissé sérült fakeretben. 20×17,5 cm és 22,5x20,5 cm
3158634
10477
467
28000
Kalcsó József (1952-): Orgonák. Olaj, farost, jelzett, fakeretben, 80×60 cm
3133598
10478
467
Katona Kata (1942-): Álom-idő III. Litográfia, papír, jelzett, művészpéldány E.A. V/IX. számozással. 27,5x18,5 cm
3134361
10479
467
Kőszeghy Csilla (1977-): Cím nélkül, 2002. Litográfia, papír, jelzett, művészpéldány E.A. jelzéssel. 24x32,5 cm
3134365
10480
467
Kőszeghy Csilla (1977-): Növények anatómiája III., 2003. Litográfia, papír, jelzett, művészpéldány E.A. IV/VIII. számozással. 30x48 cm 3134818
10481
467
Károlyi Zsuzsanna (1954-): Kép, 2001. Rézkarc, papír, jelzett, 14/15 számozással. 27x20 cm
3135488
10482
467
Kőmíves István (1949-2007): Nagy repedés. Litográfia, papír, jelzett, művészpéldány EA I/XV. számozással. 20x36,5 cm
3135494
10483
467
Kőmíves István (1949-2007): Töredék. Litográfia, papír, jelzett, 13/10 számozással. 20,5x27,5 cm
3138563
10484
467
Kádár Katalin (1951- ): Hasíték. Rézkarc, papír, jelzett, számozott: 8/14, 19,5x29,5 cm
3138467
10485
467
Kiss Ilona (1955-): Pincelejáró, 2006. Litográfia, papír, jelzett. 4/9 számozással. 35,5x26,5 cm 3138334
10486
467
Kókay Krisztina (1943-): Régi kert, 2001. Rézkarc, papír, jelzett, 25/9 számozással, 40×29 cm
3137846
10487
467
Kő Boldizsár (1969-): A fontos találkozó. Litográfia, papír, jelzett, 14/15 számozással. 22x31 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF