Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 920

Kovács Ernő (-), 2 db rajz egy keretben: Emese (csecsemő portréja). Szén, papír. Üvegezett, kissé sérült fakeretben. 20×17,5 cm és 22,5x20,5 cm
10476.

Rufpreis:
2 000 HUF

Kalcsó József (1952-): Orgonák. Olaj, farost, jelzett, fakeretben, 80×60 cm
10477.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

Katona Kata (1942-): Álom-idő III. Litográfia, papír, jelzett, művészpéldány E.A. V/IX. számozással. 27,5x18,5 cm
10478.

Rufpreis:
4 000 HUF

Kőszeghy Csilla (1977-): Cím nélkül, 2002. Litográfia, papír, jelzett, művészpéldány E.A. jelzéssel. 24x32,5 cm
10479.

Rufpreis:
4 000 HUF

Kőszeghy Csilla (1977-): Növények anatómiája III., 2003. Litográfia, papír, jelzett, művészpéldány E.A. IV/VIII. számozással. 30x48 cm
10480.

Rufpreis:
4 000 HUF

Károlyi Zsuzsanna (1954-): Kép, 2001. Rézkarc, papír, jelzett, 14/15 számozással. 27x20 cm
10481.

Rufpreis:
4 000 HUF

Kőmíves István (1949-2007): Nagy repedés. Litográfia, papír, jelzett, művészpéldány EA I/XV. számozással. 20x36,5 cm
10482.

Rufpreis:
4 000 HUF

Kőmíves István (1949-2007): Töredék. Litográfia, papír, jelzett, 13/10 számozással. 20,5x27,5 cm
10483.

Rufpreis:
4 000 HUF

Kádár Katalin (1951- ): Hasíték. Rézkarc, papír, jelzett, számozott: 8/14, 19,5x29,5 cm
10484.

Rufpreis:
4 000 HUF

Kiss Ilona (1955-): Pincelejáró, 2006. Litográfia, papír, jelzett. 4/9 számozással. 35,5x26,5 cm
10485.

Rufpreis:
4 000 HUF

Kókay Krisztina (1943-): Régi kert, 2001. Rézkarc, papír, jelzett, 25/9 számozással, 40×29 cm
10486.

Rufpreis:
4 000 HUF

Kő Boldizsár (1969-): A fontos találkozó. Litográfia, papír, jelzett, 14/15 számozással. 22x31 cm
10487.

Rufpreis:
4 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF