Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 920

Mechthild Nemeczek-Frisch (1943-): Geometrikus kompozíció. Szitanyomat, papír, jelzett a hátoldalán. Az 1978-ban, Fajó János által kiadott 9 német művész c. mappából. Lapméret: 34,5x29 cm
10625.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Novák Lajos (1927-1989): Horgász. Rézkarc, papír, jelzett, kartonra kasírozva, 29×22,5 cm,
10626.

Rufpreis:
4 200 HUF
11,38
13,13

Neogrády Antal (1861-1942): Kecskével a hídon. Akvarell, papír, jelezve balra lent. Üvegezett, fakeretben, 38×58 cm
10627.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00

Nagy Gábor (1949-): Táj (...), 1999. Rézkarc, papír, jelzett, 15/22 számozással, 22×10,5 cm
10628.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Nádas Alexandra (1974-): Ablakok I., 1997-2004. Rézkarc, papír, jelzett, számozott: 18/22. 25x14,5 cm
10629.

Rufpreis:
8 000 HUF

Nyergesi János (1895-1982): Utcarészlet, 1914. Szén, papír, jelzett. Lapszéli apró sérüléssel, 24x34 cm.
10630.

Rufpreis:
2 000 HUF

Nádas Alexandra (1974-): Alföldi tanyák, 2001. Litográfia, papír, jelzett, számozott: 10/13. 27x20,5 cm
10631.

Rufpreis:
4 000 HUF

Orosz István (1941-1999): Felröppenő madarak, 1991. Akvarell, papír, Jelzett. Kisebb szakadással. Paszpartuban. 48x33 cm
10632.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Ősz Dénes (1915-1980): Olimpiai atléták. Színes rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, paszpartu foltos, 15,5×22 cm
10633.

Rufpreis:
4 000 HUF

Orr András (-): Szélmalom, 2008. Litográfa, papír, jelzett, III/X számozással. 41x24,5 cm
10634.

Rufpreis:
4 000 HUF

Bengt Olson (1930-): Absztrakt kompozíció zöldben. Litográfia, papír, jelzett. Számozott: 35/98. Üvegezett fakeretben. 47x39 cm
10635.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Olexa József (1960-): Erdőrészlet. Rézkarc, papír, jelzett, egyedi nyomat, üvegezett fakeretben, 20×20 cm
10636.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF