Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 920
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3137633
10625
467
Mechthild Nemeczek-Frisch (1943-): Geometrikus kompozíció. Szitanyomat, papír, jelzett a hátoldalán. Az 1978-ban, Fajó János által kiadott 9 német művész c. mappából. Lapméret: 34,5x29 cm 3155897
10626
467
4200
Novák Lajos (1927-1989): Horgász. Rézkarc, papír, jelzett, kartonra kasírozva, 29×22,5 cm,
3150996
10627
467
40000
Neogrády Antal (1861-1942): Kecskével a hídon. Akvarell, papír, jelezve balra lent. Üvegezett, fakeretben, 38×58 cm
3134936
10628
467
Nagy Gábor (1949-): Táj (...), 1999. Rézkarc, papír, jelzett, 15/22 számozással, 22×10,5 cm
3137840
10629
467
Nádas Alexandra (1974-): Ablakok I., 1997-2004. Rézkarc, papír, jelzett, számozott: 18/22. 25x14,5 cm
3137797
10630
467
Nyergesi János (1895-1982): Utcarészlet, 1914. Szén, papír, jelzett. Lapszéli apró sérüléssel, 24x34 cm. 3143511
10631
467
Nádas Alexandra (1974-): Alföldi tanyák, 2001. Litográfia, papír, jelzett, számozott: 10/13. 27x20,5 cm
3116239
10632
467
Orosz István (1941-1999): Felröppenő madarak, 1991. Akvarell, papír, Jelzett. Kisebb szakadással. Paszpartuban. 48x33 cm 3151137
10633
467
Ősz Dénes (1915-1980): Olimpiai atléták. Színes rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, paszpartu foltos, 15,5×22 cm 3140800
10634
467
Orr András (-): Szélmalom, 2008. Litográfa, papír, jelzett, III/X számozással. 41x24,5 cm
3146592
10635
467
Bengt Olson (1930-): Absztrakt kompozíció zöldben. Litográfia, papír, jelzett. Számozott: 35/98. Üvegezett fakeretben. 47x39 cm 2948719
10636
467
Olexa József (1960-): Erdőrészlet. Rézkarc, papír, jelzett, egyedi nyomat, üvegezett fakeretben, 20×20 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF