https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 920
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
2852022
10772
467
0
18000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Szendrei József (1989-, "Pesti Józsi"): Félakt. Olaj, vászon. Újrafeszítést igényel a vászon. Jelzett. 96x67 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2968635
10773
467
0
9000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Szemethy Imre (1945-): V4. Lito-ofszet, papír, jelzett, számozott (95/200), 29x23 cm. A 2001-ben megjelent In passing/Menet közben c. mappából.
Das Lot is nicht erreichbar
3099853
10774
467
0
26000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Szendrei József (1989-, "Pesti Józsi"): Midnight. Olaj, falemez. Jelezve jobbra lent. 54x48 cm. Dekoratív, sérült fakeretben. 3099849
10775
467
0
38000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Szendrei József (1989-, "Pesti Józsi"), Tornai Gyula után: Hölgy portréja. Olaj, falemez. Jelzés nélkül. 120x53 cm. Dekoratívfakeretben. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION IN OUR OFFICE!
Das Lot is nicht erreichbar
3032374
10776
467
0
85000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Szegedy-Maszák Zoltán (1969-): Cím nélkül, 2021. Tus, csőtoll, 3d nyomtatás, papír, jelzett, számozott: 0 1/1. Egyedi, gyűjtői darab! 28x28 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3132599
10777
467
0
8000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Szegő Gizi (1902-1985): Karikatúrák vázlatai, 12 db. Vegyes technika, papír, mind jelzett. Többségének hátoldalán "Ludas Matyi Szerkesztősége" bélyegzővel. 11,5x20 cm és 15x19 cm közötti méretekben.
Das Lot is nicht erreichbar
3083178
10778
467
0
5000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Szabó Klára (?-?): Hegyvidéki táj. Akvarell, pasztell, papír, jelezve jobbra lent. 36,5x48,5 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3080369
10779
467
0
6000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Szabó Klára (?-?): Csónakok a parton. Akvarell, papír, jelzés nélkül. 35x61 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3113570
10780
467
0
8000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Szőnyi István (1894-1960): Sírbatétel. Rézkarc, papír, jelzett a karcon, 7,5×8,5 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3136101
10781
467
0
4400
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Szűcs Edit (1968): Jelmezterv (divatterv?). Vegyes technika, applikáció, papír. Jelzés nélkül. Paszpartuban. 29x13 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3082765
10782
467
0
4400
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Szűcs Edit (1968): Jelmezterv. Akvarell, papír. Jelzés nélkül. 38x29 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3136583
10784
467
0
3200
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Szalay Pál (1953-2015): Téli táj. Pasztell, papír. Jelzés nélkül. Hátoldalán portré tanulmánnyal. Paszpartuban. 26,5x43 cm
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse