Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 920

10637.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

Olexa József (1960-): Fényes föld. Hidegtű, papír, jelzett, számozott (XV/XXX), üvegezett fakeretben, 20×30 cm
10638.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

10639.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

10640.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

10641.

Rufpreis:
4 000 HUF

Pohárnok Zoltán (1905-1976): Portré. Rézkarc, papír, jelzett a karcon, 8x5,5 cm
10642.

Rufpreis:
2 000 HUF

Pohárnok Zoltán (1905-1976): Női portré. Rézkarc, papír, jelzés nélkül, 19,5x13 cm
10643.

Rufpreis:
2 800 HUF

Paulovits Pál (1892-1975): Balaton. Rézkarc, papír, jelzett, 32×43 cm
10644.

Rufpreis:
5 000 HUF

Pataky Béla (1932-2023): Gyergyóújfalu (Erdély, Székelyföld). Linómetszet, papír. Jelzett. 34×50 cm
10645.

Rufpreis:
4 400 HUF
11,92
13,75

10646.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63

Paulovits Pál (1892-1975): Erdő. Színezett rézkarc, papír. Jelzett. Lap széle kissé foltos és szakadással. Fakeretben. 30x39,5 cm
10647.

Rufpreis:
3 000 HUF

Paulovits Pál (1892-1975): Keresztútnál. Színezett rézkarc, papír, jelzett. 26×35 cm.
10648.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF