https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 920
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
2030750
10613
467
0
24000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Nowinszky Jenő (1884-?): Menedékház. Olaj, karton, jelzett, 26×31,5 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2971866
10614
467
0
38000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Nolipa István Pál (1907-1986): Nyári cukrászda (Budapest?), 1963. Olaj, karton. Jelezve jobbra lent, hátoldalán autográf felirattal. Jobb alsó sarkában sérült. 50x65 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3038080
10615
467
0
3000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Nyáregyházi báró Nyáry Pál (?-?): Erdőbelső. Akvarell, papír. Jelezve jobbra lent. Üveg mögött. 20x15 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3095959
10616
467
0
24000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Nagy Lajos (1956-): Erotikus jelenet, 1985. Vegyes technika, karton, jelezve jobbra lent. 67x50 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3079557
10617
467
0
3000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Nyáregyházi báró Nyáry Pál (?-?): Erdei ösvény. Akvarell, papír. Jelezve jobbra lent. 29x16,5 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3079563
10618
467
0
3000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Nyáregyházi báró Nyáry Pál (?-?): Viharos táj. Akvarell, papír. Jelezve jobbra lent. Üveg mögött. 14,5x20,5 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2919702
10619
467
0
70000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Nagy Boglárka Alíz (2001-): Heart shaped glasses. Olaj, vászon. jelezve balra lent. 70x50 cm / oil on canvas, signed lower left
Das Lot is nicht erreichbar
3152872
10620
467
0
2000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Nagy Zoltán (1916-1987): Ligeti Károly (1890-1919) katona, költő, forradalmár portréja. Rézkarc, papír, jelzett, lapszéli sérüléssel, a lap kissé hullámos, 28,5x20 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3107773
10621
467
0
90000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Nagy (Boglárka) Alíz (2001-): Trash. Olaj, vászon. Jelezve a hátoldalán. 70x50 cm. / oil on canvas, signed on the reverse
Das Lot is nicht erreichbar
3137795
10622
467
0
2000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Nyergesi János (1895-1982): Útkanyar, 1917. Szén, kréta, papír, jelzett. Lapszéli apró foltokkal, 24x33,5 cm. 3137800
10623
467
0
2000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Nyergesi János (1895-1982): Színes táj. Akvarell, tus, papír, jelzés nélkül. 23,5x33 cm. 2603992
10624
467
0
9500
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Németh János (1936-): Kompozíció narancsban. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (15/40), 21x21 cm
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse