Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 920

10613.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

10614.

Rufpreis:
38 000 HUF
102,98
118,75

10615.

Rufpreis:
3 000 HUF

10616.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

10617.

Rufpreis:
3 000 HUF

10618.

Rufpreis:
3 000 HUF

10619.

Rufpreis:
70 000 HUF
189,70
218,75

Nagy Zoltán (1916-1987): Ligeti Károly (1890-1919) katona, költő, forradalmár portréja. Rézkarc, papír, jelzett, lapszéli sérüléssel, a lap kissé hullámos, 28,5x20 cm
10620.

Rufpreis:
2 000 HUF

10621.

Rufpreis:
90 000 HUF
243,90
281,25

Nyergesi János (1895-1982): Útkanyar, 1917. Szén, kréta, papír, jelzett. Lapszéli apró foltokkal, 24x33,5 cm.
10622.

Rufpreis:
2 000 HUF

Nyergesi János (1895-1982): Színes táj. Akvarell, tus, papír, jelzés nélkül. 23,5x33 cm.
10623.

Rufpreis:
2 000 HUF

Németh János (1936-): Kompozíció narancsban. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (15/40), 21x21 cm
10624.

Rufpreis:
9 500 HUF
25,75
29,69

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF