Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 920

Gyémánt László (1935-): Női akt. Szitanyomat, papír, jelzett, művészpéldány E.A./Ex. jelzéssel. Lapméret: 49x65 cm néhány centis, képet nem érő törésnyommal / Screenprint on paper, signed, artist's proof.
10313.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

Győrfi András (1964-): A várvédő (cím nélkül), 2011. Tus, papír, jelzett. Dekoratív, üvegezett fakeretben, 29x16 cm
10314.

Rufpreis:
4 000 HUF

Gergely Pál (?-?): Virágok. Olaj, vászon, jelezve jobbra lent. Felületi sérülésekkel. 80x60 cm
10315.

Rufpreis:
6 000 HUF

Gál József (?-): Hortobágyi kilenclyukú híd. Olaj, vászon. Jelzett. Dekoratív, kissé sérült fakeretben. 50x65 cm
10316.

Rufpreis:
5 000 HUF

10317.

Rufpreis:
22 000 HUF
59,62
68,75

Kuno Gonschior (1935-2010): Zöld-narancs kompozíció. Szitanyomat, papír, jelzett a hátoldalán. Az 1978-ban, Fajó János által kiadott 9 német művész c. mappából. 26x6 cm.
10318.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Friedrich Gräsel (1927-2013): Metszett hasábok. Szitanyomat, papír. Jelzés nélkül. Az 1978-ban, Fajó János által kiadott 9 német művész c. mappából. Lapméret: 34,5x29 cm
10319.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Edgar Gutbub (1940-2017): Konstruktív kompozíció. Szitanyomat, papír. Jelzés nélkül. Az 1978-ban, Fajó János által kiadott 9 német művész c. mappából. Lapméret: 34,5x29 cm
10320.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Gulyás Gyula (1944-2008): Geometrikus kompozíció (cím nélkül), 1982. Szitanyomat, papír, jelzés nélkül. Számozott: 64/130. Az 1982-ben megjelent 12 Artisti Ungheresi mappából. 22x18,5 cm.
10321.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

10322.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

Gyémánt László (1935-): Fekvő női akt. Szitanyomat, papír, jelzett, művészpéldány E.A. jelzéssel. Lapméret: 49x65 cm / Screenprint on paper, signed, artist's proof.
10323.

Rufpreis:
22 000 HUF
59,62
68,75

Gáborjáni Szabó Kálmán (1897-1955): Női portré, 1930. Fametszet, papír, jelzett. Számozott (12.) Üvegezett fakeretben. 20x14 cm.
10324.

Rufpreis:
10 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF