https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 920
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
3019001
10349
467
0
28000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Horváth G. Andor (1876-1966): Pipázó társaság. Olaj, vászon. Jelzett. Sérült. Dekoratív fakeretben. 55×68 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3078692
10350
467
0
26000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Hunyady István (1939 - ): Balaton télen, Olaj, vászon, jelzett, sérült keretben 60x80 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3073466
10351
467
0
26000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Halász Szabó Sándor (1920-1997): Színes formák. Szitanyomat, papír, jelzett, sorszámozott (9/30). Paszpartuban. 31,5x26 cm. / Screenprint on paper, signed, numbered (20/30), in passepartout.
Das Lot is nicht erreichbar
3032385
10352
467
0
90000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Viktor Hulik (1949-): Geometrikus kompozíció (cím nélkül), 2003/2021. UV-print, papír, jelezve középen jobbra lent. Lapméret: 50x40 cm. Egyedi, gyűjtői darab! / Viktor Hulik (1949-), Slovakian artist: Untitled, 2003/2021. UV-print on paper, signed. 50x40 cm. Unique piece!
Das Lot is nicht erreichbar
3120160
10353
467
0
120000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Henczné Deák Adrienne (1890-1956): Fények az égen, 1927. Olaj, karton, jelezve jobbra lent. Dekoratív fakeretben. 40x30 cm.
Das Lot is nicht erreichbar
3061126
10354
467
0
38000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Hencze Tamás (1938-2018): Geometrikus kompozíció (cím nélkül). Szitanyomat, papír, jelzés nélkül. Üvegezett fakeretben. 20x19 cm / Tamás Hencze (1938-2018): Geometric composition (untitled). Screeprint on paper, unigned. Framed with glass. 20x19 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3073733
10355
467
0
42000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Hetey Katalin (1924-2010): Geometrikus kompozíció. Szitanyomat, papír. Jelzett. Számozott (16/40). Lapméret: 54x43 cm / Screenprint on paper, signed, numbered (16/40).
Das Lot is nicht erreichbar
3137638
10356
467
0
24000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Humayer Erzsébet (1891 - 1923): Virág csendélet. Akvarell, papír, jelzett dekoratív üvegezett keretben. 60x55 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3137657
10357
467
0
15000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Humayer Erzsébet (1891 - 1923): Virág csendélet. Akvarell, papír, jelzett dekoratív üvegezett sérült keretben. 75x50 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3074842
10358
467
0
9000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Bruno Héroux (1868-1944): Saláta (Salat). Rézkarc, papír, jelzett, körbevágva, lapszéli néhány kevés apró folttal, 21x14 cm / etching on paper, signed, cut on the edges, very slighty stained on the edge od the sheet
Das Lot is nicht erreichbar
3073728
10359
467
0
26000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Halász Szabó Sándor (1920-1997): Hullámzó formák. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (23/30), 33,5x41,5 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3073738
10360
467
0
42000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Hetey Katalin (1924-2010): Geometrikus kompozíció. Szitanyomat, papír. Jelzett. Számozott (16/40). Lapméret: 54x43 cm / Screenprint on paper, signed, numbered (16/40).
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse