Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 920

10376.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00

Halász Szabó Sándor (1920-1997): Kompozíció. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (7/30), üvegezett fakeretben, 31,5x26 cm
10377.

Rufpreis:
36 000 HUF
97,56
112,50

10378.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

10379.

Rufpreis:
50 000 HUF
135,50
156,25

10380.

Rufpreis:
46 000 HUF
124,66
143,75

Hegyi György (1922-2002): Országház. Színes linómetszet, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 25×33 cm
10381.

Rufpreis:
3 000 HUF

Hajós Hollanda Éva (1935-): Havas utca. Olaj, farost, jelzett. Dekoratív, üvegezett fakeretben, 50x60 cm
10382.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Hercsuth Ferenc (1942-): Szürrealista kompozíció (cím nélkül), 1995. Olaj, farost, jelezve jobbra lent, hátoldalán autográf felirattal. 50×50 cm
10383.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

Hercsuth Ferenc (1942-): Hullámok (cím nélkül), 1987. Akvarell, papír, jelezve jobbra lent, paszpartuban. 32x23,5 cm.
10384.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

10385.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Herendi Gyula (Gávai Gáll 1926-): Színes táj. Vegyes technika, karton, jelezve jobbra lent, keretben, 37×53 cm
10386.

Rufpreis:
6 000 HUF

Herendi Gyula (Gávai Gáll 1926-): Belsőségek egy kirakatban, 1971. Olaj, vászon, jelzett és datált a hátoldalán, kissé sérült, fakeretben, 40×50 cm
10387.

Rufpreis:
19 000 HUF
51,49
59,38

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF