Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 920

10388.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

Hornyák László (1995-): Avar motívum, 1995. Litográfia, papír, jelzett, 16/50 számozással. 39x23 cm
10389.

Rufpreis:
4 000 HUF

Herwerth József (1939-1987): Fák (tanulmány 1968). Akvarell, papír, jelzett, 25x37 cm. Üvegezett fakeretben.
10390.

Rufpreis:
9 500 HUF
25,75
29,69

Hermann Lipót (1884-1972): Tóparti idill. Színezett rézkarc, papír, jelzett, lapszéli kisebb szakadásokkal, 28x38 cm
10391.

Rufpreis:
8 000 HUF

Halmos Klára (1953-): Nantes, 2002. Rézkarc, aquatinta, papír, jelzett, művészpéldány EA II/XV számozással. 25x20 cm
10392.

Rufpreis:
4 000 HUF

Halmos Klára (1953-): Kaposvári portálok I., 2002. Rézkarc, papír, jelzett, művészpéldány EA V/XV számozással. 20x20 cm
10393.

Rufpreis:
4 000 HUF

Haász Ágnes (1951-): Mint azokon a napokon, 2001. Szitanyomat, papír. Jelzett. Számozott (10/30). Hátoldalán címkén feliratozott. 38x28 cm
10394.

Rufpreis:
4 000 HUF

Herman Lipót (1884-1972): Szerelmespár és női akt. Színes ceruza, papír, jelezve jobbra lent, üvegezett fakeretben, 17x20 cm
10395.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

Hermann Lipót (1884-1972): Aktcsoport tanulmány, nyomat, papír, paszpartuban, jelzett a nyomaton, 24×18 cm
10396.

Rufpreis:
5 000 HUF

Istókovits Kálmán (1898-1990): Táj. Réz nyomódúc. Jelezve balra fent. 20,5×22 cm.
10397.

Rufpreis:
9 500 HUF
25,75
29,69

10398.

Rufpreis:
3 000 HUF

10399.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF