https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 920
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
2982898
10686
467
0
12000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Rácz András (1926-2013): Kompozíció. Akvarell, papír, jelzett, 35,5x21,5 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2982903
10687
467
0
15000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Rácz András (1926-2013): Kompozíció vörössel. Akvarell, papír, jelzett, 40,5x29,5 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3100558
10688
467
0
9000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Rau Tibor (1934-2000), 2 db karikatúra: Forma-1 kerékcsere és "Jenőke, ne meséljen nekem pikáns vicceket (erotikus karikatúra. Tus, papír, mindkettő jelzett. Forma-1 kerékcsere hátoldalán Ludas Hírlap felirattal. 25x22 és 29x21 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2965242
10689
467
0
2000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Remsey Jenő (1885-1970): Faluvége. Rézkarc, papír, jelzett. Kissé foltos. Üvegezett fakeretben, 19,5×29 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2965920
10690
467
0
4000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Rubint Ávrahám Péter (1958-): Városrészlet. Vegyes technika, papír, jelzett, üvegezett keretben. 41,5×29 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2887686
10691
467
0
8000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Ruzicskay György (1896-1993): Formák. Vegyes technika, papír, jelzett, 19,5x9,5 cm. Dekoratív, üvegezett fakeretben.
Das Lot is nicht erreichbar
2887680
10692
467
0
8000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Ruzicskay György (1896-1993): Gesztusok. Vegyes technika, papír, jelzett, 19,5x9,5 cm. Dekoratív, üvegezett fakeretben.
Das Lot is nicht erreichbar
2887678
10693
467
0
8000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Ruzicskay György (1896-1993): Kompozíció. Vegyes technika, papír, jelzett, 19,5x9,5 cm. Dekoratív, üvegezett fakeretben.
Das Lot is nicht erreichbar
3120889
10694
467
0
2800
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Remsey Gábor (1925-1999): Kémények. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (95/100). 19,5x29,5 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3076630
10695
467
0
3800
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Rubint Ávrahám Péter (1958-): Átjáró, 2002. Vegyes technika, karton, jelezve jobbra lent, hátoldalán autográf felirattal, üvegezett keretben. 11×13 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3076636
10696
467
0
3600
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Rubint Ávrahám Péter (1958-): Figurák (cím nélkül), 2002. Tus, karton, jelezve jobbra lent, hátoldalán autográf felirattal, üvegezett keretben. 10×17 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3076645
10697
467
0
5000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Rubint Ávrahám Péter (1958-): Kék varázs (cím nélkül), 1991. Vegyes technika, papír, jelezve jobbra lent, fakeretben. 33×22,5 cm
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse