Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 920
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3034773
10710
467
Réti Mátyás (1922-2002): Falu. Színes linómetszet, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 21×28 cm 3034771
10711
467
Réti Mátyás (1922-2002): Sárgavirág. Színes linómetszet, papír, jelzett, lap széle kissé foltos, üvegezett fakeretben, 33×24 cm 3055764
10712
467
Rényi Krisztina (1956-): Átfúródás a tejúton, 1980. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (58/150), üvegezett fakeretben, 19×20 cm
3110164
10713
467
Rác József (-): Kézen állás, tótágas, 1997. Vegyes technika, papír, kartonra kasírozva. 61x43 cm
3156262
10714
467
15000
Reich Károly (1922-1988): Salome. Hidegtű, papír, jelzett, 29,5×19 cm
3156169
10715
467
Rákosi Uitz János (1887-?): Tehenek. Olaj, karton, jelzett. Keretben, 30×40 cm 3156050
10716
467
26000
Raksányi Lajos (1895-1986): Sétálók. olaj, karton, jelzett. Dekoratív, kissé sérült fakeretben 45x33 3155933
10717
467
Rác András (1926-2013): Szentendrei motívumok. Hidegzománc, papír, jelzés nélkül. Proveniencia: A művész hagyatéka. 40x55 cm
3155937
10718
467
Rác András (1926-2013): Szentendre. pasztell, papír, jelzés nélkül. Proveniencia: A művész hagyatéka. 69x35 cm
3155941
10719
467
Rác András (1926-2013): Csendélet. Színes linómetszet, papír, jelzés nélkül, 34,5×25,5 cm
3154722
10720
467
Radnayné (Radnainé) Bauer Erzsébet (1897-1976): Várakozó szekér. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 25×29,5 cm 3159074
10721
467
Siklósi Slezák (?-?): Kínai óvódások Kantonban. Vegyes technika, papír, jelzett, 29×21 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF