Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 920

10565.

Rufpreis:
17 000 HUF
46,07
53,13

10566.

Rufpreis:
44 000 HUF
119,24
137,50

Rune Mields (1935-): Geometrikus kompozíció. Szitanyomat, hártyapapír, jelzett a hátoldalán. Az 1978-ban, Fajó János által kiadott 9 német művész c. mappából. Lapméret: 34,5x29 cm
10567.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Meiszter Hajnal (1955-): Női aktok. Akvarell, ceruza, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben, 32x23,5 cm.
10568.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Mátrai Vilmos (1877-?): Aranykakas utca (Tabán), színezett rézkarc, papír, jelzett, 17×23 cm
10569.

Rufpreis:
4 000 HUF

Magén István (1950-): Levél anyámnak. Szitanyomat, litográfia, papír, jelzett, számozott 20/50. 50x39 cm
10570.

Rufpreis:
6 000 HUF

Madácsy István (1965-): Flabrum ultimum IV., 1999. Litográfia, papír, jelzett, művészpéldány E.A. 9/10 számozással. 22x38 cm
10571.

Rufpreis:
4 000 HUF

Muszély Ágoston (1877-1966): Dombos táj. Kréta, papír, pecséttel jelzett. Paszpartu hátoldalán Muszély János autográf ajándékozási soraival Bogyirka Emil, a Pesterzsébeti Múzeum igazgatója részére, 20×31 cm
10572.

Rufpreis:
6 000 HUF

Marosán Ferenc (?-2015): "Haiku (folt)", 2000. Indigónyomat, tojáslevonat, merített papír, jelzett, számozott: I/III. 14x19 cm
10573.

Rufpreis:
4 000 HUF

Muhits Sándor (1882-1956): Magyar nóta, Díszítő Művészet, linómetszet, papír, paszpartuban, 20×24 cm
10574.

Rufpreis:
4 000 HUF

Nyáregyházi báró Nyáry Pál (?-?): Vízpart. Akvarell, papír. Jelezve jobbra lent. Kartonra kasírozva. 6x8 cm
10575.

Rufpreis:
3 000 HUF

Nyáregyházi báró Nyáry Pál (?-?): Vízparti táj. Akvarell, papír. Jelezve jobbra lent. Kartonra kasírozva. 9,5x7 cm
10576.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF