Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 920
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2717011
10565
467
17000
2993838
10566
467
44000
3137616
10567
467
Rune Mields (1935-): Geometrikus kompozíció. Szitanyomat, hártyapapír, jelzett a hátoldalán. Az 1978-ban, Fajó János által kiadott 9 német művész c. mappából. Lapméret: 34,5x29 cm
3150867
10568
467
Meiszter Hajnal (1955-): Női aktok. Akvarell, ceruza, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben, 32x23,5 cm.
3140373
10569
467
Mátrai Vilmos (1877-?): Aranykakas utca (Tabán), színezett rézkarc, papír, jelzett, 17×23 cm
3134282
10570
467
Magén István (1950-): Levél anyámnak. Szitanyomat, litográfia, papír, jelzett, számozott 20/50. 50x39 cm
3144759
10571
467
Madácsy István (1965-): Flabrum ultimum IV., 1999. Litográfia, papír, jelzett, művészpéldány E.A. 9/10 számozással. 22x38 cm
3139953
10572
467
Muszély Ágoston (1877-1966): Dombos táj. Kréta, papír, pecséttel jelzett. Paszpartu hátoldalán Muszély János autográf ajándékozási soraival Bogyirka Emil, a Pesterzsébeti Múzeum igazgatója részére, 20×31 cm
3145010
10573
467
Marosán Ferenc (?-2015): "Haiku (folt)", 2000. Indigónyomat, tojáslevonat, merített papír, jelzett, számozott: I/III. 14x19 cm
3152994
10574
467
Muhits Sándor (1882-1956): Magyar nóta, Díszítő Művészet, linómetszet, papír, paszpartuban, 20×24 cm
3134642
10575
467
Nyáregyházi báró Nyáry Pál (?-?): Vízpart. Akvarell, papír. Jelezve jobbra lent. Kartonra kasírozva. 6x8 cm
3134639
10576
467
Nyáregyházi báró Nyáry Pál (?-?): Vízparti táj. Akvarell, papír. Jelezve jobbra lent. Kartonra kasírozva. 9,5x7 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF