Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 920

Makovecz Benjamin (1957-), 2 db mű: Rákok, békák. Fametszet, papír, jelzett, mindkettő művészpéldány E.A. II/XV számozással. Egy paszpartuban. 13×15 és 17x23 cm.
10549.

Rufpreis:
10 000 HUF

10551.

Rufpreis:
38 000 HUF
102,98
118,75

Mikus Gyula (1905 - 1996): Kiállítási grafika. Linómetszet, papír, Jelzett a metszeten 18x42 cm Hajtva
10552.

Rufpreis:
3 000 HUF

Vaszile (Vasile?) Muresan (?-): Erdélyi utca. Olaj, vászon. Jelzett. Dekoratív fakeretben, 50×50 cm.
10553.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

Mizser Pál (1941-2021): Ülő nő, 1967. Olaj, farost, jelzett a hátoldalán, proveniencia: a művész hagyatéka, fakeretben, 80x60 cm. 448
10554.

Rufpreis:
60 000 HUF
162,60
187,50

Molnár Dénes (1947-2000): Ágrólszakadt madár, ballada a csángó sorsról, Kilyén Ilka műsora és csíksomlyói kápolna. 2 db fametszet egy lapon, papír, jelzett a metszeten, lapméret: 42x31 cm.
10558.

Rufpreis:
2 000 HUF

Máthé Ilona (a nagybányai Szépművészeti Iskolában tanult 1936-ban): Csendélet virágokkal és könyvekkel. Olaj, vászon, jelezve jobbra lent. Dekoratív fakeretben. 65x80 cm / oil on canvas, signed, framed
10559.

Rufpreis:
75 000 HUF
203,25
234,38

Markó Erzsébet (1947-): Szökőkút. Olaj, farost, jelezve balra lent, hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéivel. Dekoratív, üvegezett fakeretben, 60×80 cm
10560.

Rufpreis:
55 000 HUF
149,05
171,88

Macskássy Izolda (1945-2021): Virágok (cím nélkül). Selyemkollázs, vegyes technika, jelezve jobbra lent. Üvegezett fakeretben. 50x35 cm.
10561.

Rufpreis:
26 000 HUF
70,46
81,25

10562.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

Mark (Márkus), Anna (1928-): Geometrikus kompozíció kékben, 1990. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (8/40), kisebb foltokkal, 45,5x34 cm
10563.

Rufpreis:
48 000 HUF
130,08
150,00

10564.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF