Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 920
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2962709
10847
467
Torbó Gyula (?1940-?): Szürrealista rajz. Tus, papír, jelzett, paszpartuban, 26x18 cm
2962702
10848
467
Torbó Gyula (?1940-?): Hegedűs. Vegyes technika, papír, jelzett, paszpartuban, 26x18 cm
2573557
10849
467
Török Endre (1926-1980): Út a Börzsönybe. Linómetszet, papír, jelzett. Számozott (100/17). Üvegezett fa keretben, lap széle kissé foltos. 36×27 cm 2859076
10850
467
3047215
10851
467
14000
Uzonyi Imre (1941-1990): Trágyaföldelés. Olaj, farost. Jelezve jobbra lent. Fakeretben. 42x56 cm
3095987
10852
467
Ujváry Lajos (1925-2006): Hölgy portréja, 1960. Vegyes technika, papír, jelzett, lap széle kissé sérült. 61x42,5 cm
3136570
10853
467
3800
Ujváry Lajos (1925-2006): Szentgotthárdi részlet, 1959. Akvarell, papír, jelzett. 22×16 cm 3136566
10854
467
Ujváry Lajos (1925-2006): Lovászi, 1960. Akvarell, golyóstoll, papír, jelzett. 29×41 cm
3096003
10855
467
Ujváry Lajos (1925-2006), 5 db mű: Portrék és griff. Vegyes technika, papír, jelzett. 9x8 és 19x15,5 cm közötti méretekben
3118968
10856
467
Udvary Pál (1900-1987): Balaton. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 28x40 cm
3127146
10857
467
Ujváry Lajos (1925-2006): Emberek, 1956. Akvarell, papír, jelzett. Papírra kasírozva. 24x19,5 cm 2926553
10858
467
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF