Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 920

Torbó Gyula (?1940-?): Szürrealista rajz. Tus, papír, jelzett, paszpartuban, 26x18 cm
10847.

Rufpreis:
4 000 HUF

Torbó Gyula (?1940-?): Hegedűs. Vegyes technika, papír, jelzett, paszpartuban, 26x18 cm
10848.

Rufpreis:
5 000 HUF

Török Endre (1926-1980): Út a Börzsönybe. Linómetszet, papír, jelzett. Számozott (100/17). Üvegezett fa keretben, lap széle kissé foltos. 36×27 cm
10849.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

10850.

Rufpreis:
2 000 HUF

Uzonyi Imre (1941-1990): Trágyaföldelés. Olaj, farost. Jelezve jobbra lent. Fakeretben. 42x56 cm
10851.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

Ujváry Lajos (1925-2006): Hölgy portréja, 1960. Vegyes technika, papír, jelzett, lap széle kissé sérült. 61x42,5 cm
10852.

Rufpreis:
5 000 HUF

Ujváry Lajos (1925-2006): Szentgotthárdi részlet, 1959. Akvarell, papír, jelzett. 22×16 cm
10853.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

Ujváry Lajos (1925-2006): Lovászi, 1960. Akvarell, golyóstoll, papír, jelzett. 29×41 cm
10854.

Rufpreis:
4 000 HUF

Ujváry Lajos (1925-2006), 5 db mű: Portrék és griff. Vegyes technika, papír, jelzett. 9x8 és 19x15,5 cm közötti méretekben
10855.

Rufpreis:
10 000 HUF

Udvary Pál (1900-1987): Balaton. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 28x40 cm
10856.

Rufpreis:
8 000 HUF

Ujváry Lajos (1925-2006): Emberek, 1956. Akvarell, papír, jelzett. Papírra kasírozva. 24x19,5 cm
10857.

Rufpreis:
4 000 HUF

10858.

Rufpreis:
4 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF