Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 920

Szlabey Zoltán, Zlutain (1956-): Forgás III., 2008. Litográfia, papír, jelzett, művészpéldány E.A. 2/5 számozással. 35x35 cm
10821.

Rufpreis:
4 000 HUF

Szarka Fedor Guido (1974-): Ez egy kilencvenhatos szerelem (...), 2000. Réznyomat, papír, jelzett, művészpéldány EA XV/XIV számozással. 22x17 cm
10822.

Rufpreis:
4 000 HUF

Szőcs Géza (1967-): Olvashatatlan címmel. Rézkarc, dombornyomás, papír, jelzett, művészpéldány EA I/IV számozással. 36x25 cm
10823.

Rufpreis:
4 000 HUF

Szőcs Géza (1967-): Fent "fekete" kert (...). Rézmetszet, dombornyomás, papír, jelzett, művészpéldány EA I/IV számozással. 36,5x24 cm
10824.

Rufpreis:
4 000 HUF

Szőnyi István (1894-1960): Társaság. Rézkarc, papír, jelzett a karcon, hátoldalán Palota Galéria bélyegzőjével, 24,5×27 cm
10825.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Szőnyi István (1894-1960): Külváros. Rézkarc, papír, jelzett a karcon, hátoldalán Palota Galéria bélyegzőjével, 16,5×21 cm
10826.

Rufpreis:
8 000 HUF

Szőnyi István (1894-1960): Fiúportré (Szőnyi Péter?). Rézkarc, papír, jelzés nélkül, hátoldalán Palota Galéria bélyegzőjével, 39×30 cm
10827.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Szigeti András (1972-): Risiko Tours since 2000. Litográfia, papír, jelzett, művészpéldány EA 14/6 számozással, 27x41 cm
10828.

Rufpreis:
4 000 HUF

Szanthoffer Imre (1930-2007): Csendélet. Olaj, farost, jelzett. Hátoldalán autográf felirattal. Dekoratív, kissé sérült fakeretben, 50x60 cm
10830.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

Amerigo Tot (1909-1985), kétoldalas mű: Amerigo Tot budai várban lévő műteremháza. Golyóstoll, papír, jelzett, 17,5x12,5 cm
10831.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

10832.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00

10833.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF