Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 920
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3142746
10821
467
Szlabey Zoltán, Zlutain (1956-): Forgás III., 2008. Litográfia, papír, jelzett, művészpéldány E.A. 2/5 számozással. 35x35 cm
3142071
10822
467
Szarka Fedor Guido (1974-): Ez egy kilencvenhatos szerelem (...), 2000. Réznyomat, papír, jelzett, művészpéldány EA XV/XIV számozással. 22x17 cm
3140905
10823
467
Szőcs Géza (1967-): Olvashatatlan címmel. Rézkarc, dombornyomás, papír, jelzett, művészpéldány EA I/IV számozással. 36x25 cm
3140723
10824
467
Szőcs Géza (1967-): Fent "fekete" kert (...). Rézmetszet, dombornyomás, papír, jelzett, művészpéldány EA I/IV számozással. 36,5x24 cm 3133332
10825
467
Szőnyi István (1894-1960): Társaság. Rézkarc, papír, jelzett a karcon, hátoldalán Palota Galéria bélyegzőjével, 24,5×27 cm 3133298
10826
467
Szőnyi István (1894-1960): Külváros. Rézkarc, papír, jelzett a karcon, hátoldalán Palota Galéria bélyegzőjével, 16,5×21 cm 3133303
10827
467
Szőnyi István (1894-1960): Fiúportré (Szőnyi Péter?). Rézkarc, papír, jelzés nélkül, hátoldalán Palota Galéria bélyegzőjével, 39×30 cm 3145034
10828
467
Szigeti András (1972-): Risiko Tours since 2000. Litográfia, papír, jelzett, művészpéldány EA 14/6 számozással, 27x41 cm
3153173
10830
467
30000
Szanthoffer Imre (1930-2007): Csendélet. Olaj, farost, jelzett. Hátoldalán autográf felirattal. Dekoratív, kissé sérült fakeretben, 50x60 cm 3156332
10831
467
15000
Amerigo Tot (1909-1985), kétoldalas mű: Amerigo Tot budai várban lévő műteremháza. Golyóstoll, papír, jelzett, 17,5x12,5 cm 3091396
10832
467
40000
Tardi Kovács Sándor (1938-2013): Alma és anya kép, 1979. Olaj, vászon, jelezve középen balra, hátoldalán autográf felirattal és Képcsarnok Vállalat címkéjével. Fakeretben. 60,5×80,5 cm
2750683
10833
467
14000
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF