Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 920

10264.

Rufpreis:
26 000 HUF
70,46
81,25

10265.

Rufpreis:
26 000 HUF
70,46
81,25

Formanek Barbara (1976): Alkony, 2001. Litográfia, papír, jelzett, művészpéldány EA III/IV számozással, 29×29 cm
10266.

Rufpreis:
4 000 HUF

Fejes Imre (Emerik, 1904-1969): Alvó ember kutyával. Tempera, papír, jelzett, kissé sérült. Fakeretben, 42×58,5 cm
10267.

Rufpreis:
32 000 HUF
86,72
100,00

Frank Magda (1914-1997): Szoborterv. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (2/40), 26,5x39 cm
10268.

Rufpreis:
22 000 HUF
59,62
68,75

Formanek Barbara (1976): Tejút, 2001. Litográfia, papír, jelzett, művészpéldány EA VII/10 számozással, 15×15 cm
10269.

Rufpreis:
4 000 HUF

Für Emil (1967-): Rastha ördög. Goa, 2006. Litográfia, papír, jelzett, számozott: 2/21. 22x15 cm
10270.

Rufpreis:
4 000 HUF

Für Emil (1967-): Az ördögöt megülő nő, 2008. Litográfia, papír, jelzett, számozott: 11/13. 19x21 cm
10271.

Rufpreis:
4 000 HUF

10272.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

10273.

Rufpreis:
2 800 HUF

Stefan Grecu (?-?): Szentendre, Duna. Akvarell, tus, papír, jelzett, 21x15 cm
10274.

Rufpreis:
2 800 HUF

10275.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF