Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 920
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3158787
10264
467
26000
Frank Magda (1914-1997): Konstruktivista kompozíció. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (6/40), 40x27,5 cm
3158795
10265
467
26000
Frank Magda (1914-1997): Geometrikus kompozíció. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (6/40), 33x21 cm
3135414
10266
467
Formanek Barbara (1976): Alkony, 2001. Litográfia, papír, jelzett, művészpéldány EA III/IV számozással, 29×29 cm
3123431
10267
467
32000
Fejes Imre (Emerik, 1904-1969): Alvó ember kutyával. Tempera, papír, jelzett, kissé sérült. Fakeretben, 42×58,5 cm 3073236
10268
467
22000
Frank Magda (1914-1997): Szoborterv. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (2/40), 26,5x39 cm
3140833
10269
467
Formanek Barbara (1976): Tejút, 2001. Litográfia, papír, jelzett, művészpéldány EA VII/10 számozással, 15×15 cm
3140980
10270
467
Für Emil (1967-): Rastha ördög. Goa, 2006. Litográfia, papír, jelzett, számozott: 2/21. 22x15 cm 3140735
10271
467
Für Emil (1967-): Az ördögöt megülő nő, 2008. Litográfia, papír, jelzett, számozott: 11/13. 19x21 cm 3139981
10272
467
Farkas Attila (1974-): (...) tánc, 1996. Tus, papír. Jelzett. Kartonra kasírozva. Kissé foltos. 42x29,5 cm
2888606
10273
467
3013613
10274
467
Stefan Grecu (?-?): Szentendre, Duna. Akvarell, tus, papír, jelzett, 21x15 cm
3073746
10275
467
28000
Gyémánt László (1935-): Ülő női akt. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (10/40). 49x65 cm / Screenprint on paper, signed, numbered (10/40).
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF