Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 920
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3145700
10216
467
Dobrovits Ferenc (1941-1988): Színes táj (cím nélkül). Akvarell, papír, jelzett. Lap széle vágott. 45x62,5 cm 3145688
10217
467
3800
Dobay Zsuzsa (Susan Dobay, 1937-): Színes táj (cím nélkül). Nyomat, papír, jelzett, számozott (8/160). 37x28 cm
3153207
10218
467
Erdei Viktor (1879-1945): Olelés. Litográfia, papír, jelzett a litográfián, paszpartuban, 17×11 cm 3080504
10219
467
3080508
10220
467
3118923
10221
467
34000
Erdős Géza (1910-1964): Társaság, 1935. Akvarell, papír. jelezve balra lent. Dekoratív, üvegezett fakeretben, 31×47 cm
3005349
10222
467
2968552
10223
467
2523043
10224
467
3080529
10225
467
14000
Emanuel Béla (1879-1976): Jézus és társai (bibliai jelenet), 1968. Lavírozott tus, papír, jelezve balra lent. Kartonra kasírozva. Proveniencia: a művész hagyatéka. 33×50 cm.
3080523
10226
467
Emanuel Béla (1879-1976): Búsul a lengyel..hona állapotján. Pasztell, karton, jelezve jobbra lent. Szélén sérült. Kartonra kasírozva. Proveniencia: a művész hagyatéka. 50×65,5 cm.
3110316
10227
467
Elvieri, Vladimiro (1950-): Double, 1996. Hidegtű, rézkarc, papír, jelzett, művészpéldány PDA 3/5 számozással. 17,5×12 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF