Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 920

Dobrovits Ferenc (1941-1988): Színes táj (cím nélkül). Akvarell, papír, jelzett. Lap széle vágott. 45x62,5 cm
10216.

Rufpreis:
5 000 HUF

Dobay Zsuzsa (Susan Dobay, 1937-): Színes táj (cím nélkül). Nyomat, papír, jelzett, számozott (8/160). 37x28 cm
10217.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

Erdei Viktor (1879-1945): Olelés. Litográfia, papír, jelzett a litográfián, paszpartuban, 17×11 cm
10218.

Rufpreis:
3 000 HUF

10219.

Rufpreis:
12 000 HUF

10220.

Rufpreis:
12 000 HUF

Erdős Géza (1910-1964): Társaság, 1935. Akvarell, papír. jelezve balra lent. Dekoratív, üvegezett fakeretben, 31×47 cm
10221.

Rufpreis:
34 000 HUF
92,14
106,25

10222.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

10223.

Rufpreis:
5 000 HUF

10224.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Emanuel Béla (1879-1976): Jézus és társai (bibliai jelenet), 1968. Lavírozott tus, papír, jelezve balra lent. Kartonra kasírozva. Proveniencia: a művész hagyatéka. 33×50 cm.
10225.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

Emanuel Béla (1879-1976): Búsul a lengyel..hona állapotján. Pasztell, karton, jelezve jobbra lent. Szélén sérült. Kartonra kasírozva. Proveniencia: a művész hagyatéka. 50×65,5 cm.
10226.

Rufpreis:
12 000 HUF

Elvieri, Vladimiro (1950-): Double, 1996. Hidegtű, rézkarc, papír, jelzett, művészpéldány PDA 3/5 számozással. 17,5×12 cm
10227.

Rufpreis:
4 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF