Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 920
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3147663
10895
467
Monica Vincent Hunter (-): Társaság. Olaj, vászon. Jelzés nélkül. Hajtásnyommal, vakráma nélkül. 50,5x50,5 cm
3147667
10896
467
Monica Vincent Hunter (-): Katona. Olaj, vászon. Jelzés nélkül. Hajtásnyommal, kissé sérült, vakráma nélkül. 75x75 cm
3147668
10897
467
Monica Vincent Hunter (-): Női portré. Olaj, vászon. Jelzés nélkül. Vászon széle kissé sérült, vakráma nélkül. 50,5x40,5 cm
3141936
10898
467
Varga Mátyás (1910-2002): Margitsziget, 1955. Akvarell, papír, jelezve jobbra lent, paszpartuban, 36×46 cm 3141938
10899
467
Varga Mátyás (1910-2002): Varga Nándor Lajos grafikus pipázik, Buda, 1955. Akvarell, papír, jelezve balra lent, paszpartuban, 35×46,5 cm 3141940
10900
467
Varga Mátyás (1910-2002): Varga Kati, Varga Mátyás lányának arcképe, 1956. Akvarell, papír, jelezve balra lent, paszpartuban, 44×32 cm 3140965
10901
467
Vén Zoltán (1941-): Boldog Bánfy Buzád. Litográfia, papír, jelzett, művészpéldány EA VI/IX számozással, 35x24 cm
3132922
10902
467
Visnyei Ilona (1959-): Gondolat 1. Litográfia, papír, jelzett, művészpéldány E.A. III/VII. számozással. 48x59 cm 3132925
10903
467
Visnyei Ilona (1959-): Cím nélkül. Litográfia, papír, jelzés nélkül, 50x70 cm
3145099
10904
467
Irra Velázquez (-): Cubanos I., 2004. Litográfia, papír, jelzett, 3/14 számozással. 50x44 cm
3119745
10905
467
Zádor István (1882-1963): Halász a Zagyván. Színezett rézkarc, papír, jelzett. Üvegezett, sérült fakeretben, 34,5×21,5 cm
3138129
10906
467
4600
ZéKovács József (Zé Kovács Jozsef, 1951-): A lepantói csata. Tus, papír, jelzett, 35×50 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF