Porzellan

Zahl der Lose: 360

Vintage váza, geometrikus dekorral, jelzett, kis kopással, m: 20,5 cm
11820.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

1977 olasz nőalakos porcelán váza / lámpatest, jelzett, m: 29 cm
11821.

Rufpreis:
3 000 HUF

Witeg Kőporc narancs-sárga színezésű váza és bobonier. Jelzett, h: 15,5 cm, m: 27,5 cm
11822.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

Kínai váza. Jelzett, kopással, m: 15,5 cm
11823.

Rufpreis:
2 000 HUF

Kalocsa 9 darabos szett, tálkák, csészék. Jelzett, kopással, kis pattogzással.
11824.

Rufpreis:
2 000 HUF

Bavaria mid-century váza pár. Jelzett, hibátlan, m: 18,5 cm
11825.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00
9

Gzhel sajtdeszka, jelzett, kis kopással, h: 22,5 cm
11826.

Rufpreis:
2 400 HUF

2 darab kínai leveses tál kanállal. Jelzett, gazdagon díszített, kis kopással, 11,5 cm, kanál h: 14 cm
11827.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

Fajansz vajtartó virág mintával, jelzett, mázrepedésekkel 17 cm
11828.

Rufpreis:
2 400 HUF

"Üdvözlet Mária Sasvárról" emlékbögre. A Hétfájdalmú Szűz Mária kolostor és templom ábrázolásával. Jelzés nélkül, kis kopással, m: 9 cm
11829.

Rufpreis:
4 000 HUF

Fogkefetartó porcelán, matricás, kis kopással 23 cm
11830.

Rufpreis:
3 000 HUF

11831.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF