Porzellan Zahl der Lose: 360
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3135315
11820
465
3200
Vintage váza, geometrikus dekorral, jelzett, kis kopással, m: 20,5 cm
3135799
11821
465
1977 olasz nőalakos porcelán váza / lámpatest, jelzett, m: 29 cm 3136547
11822
465
3200
Witeg Kőporc narancs-sárga színezésű váza és bobonier. Jelzett, h: 15,5 cm, m: 27,5 cm 3136543
11823
465
Kínai váza. Jelzett, kopással, m: 15,5 cm
3136693
11824
465
Kalocsa 9 darabos szett, tálkák, csészék. Jelzett, kopással, kis pattogzással. 3136623
11825
465
3200
Bavaria mid-century váza pár. Jelzett, hibátlan, m: 18,5 cm 3136674
11826
465
Gzhel sajtdeszka, jelzett, kis kopással, h: 22,5 cm 3136669
11827
465
3200
2 darab kínai leveses tál kanállal. Jelzett, gazdagon díszített, kis kopással, 11,5 cm, kanál h: 14 cm 3134856
11828
465
Fajansz vajtartó virág mintával, jelzett, mázrepedésekkel 17 cm
3137814
11829
465
"Üdvözlet Mária Sasvárról" emlékbögre. A Hétfájdalmú Szűz Mária kolostor és templom ábrázolásával. Jelzés nélkül, kis kopással, m: 9 cm 3134891
11830
465
Fogkefetartó porcelán, matricás, kis kopással 23 cm
3134888
11831
465
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF