Porzellan Zahl der Lose: 360
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3132590
11796
465
Cseh Alt Wien puttó figurás kétágú gyertyatartó, jelzett, sérüléssel, javítással, m: 23 cm 3131809
11797
465
Aquincum cipőfűző fiú, ritka festéssel. Jelzett, kis kopással, m: 10,5 cm
3132659
11798
465
Régi német söröskorsó. Jelzett, hibátlan, m: 18 cm 3132595
11799
465
Drasche lámpa, jelzett, kis kopással, m: 42 cm 3132784
11800
465
2 db Grafenthal porcelán figura. kutyás fiú, macskás lány. Máz alatti kézi festés, jelzett, egyik fülön kopással, 10 cm 3133443
11801
465
9 darab kis porcelán nyúl, klf méretben 3133060
11802
465
Arzberg tortatál. Jelzett, hibátlan, d: 30,5 cm
3133246
11803
465
Augarten Wien bécsirózsa mintás váza. Jelzett, hibátlan, m: 15 cm 3133275
11804
465
3 darab német porcelán, jelzettek, kis sérülésekkel. 3133294
11805
465
Gránit elefánt Jelzett, kis kopással, m: 13 cm 3133263
11806
465
Antik kínáló. Jelzett, aranykopással, 21x14 cm
3133010
11807
465
Antik porcelán ház alakú persely, sérüléssel, m: 8,5 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF