Porzellan

Zahl der Lose: 360

Cseh Alt Wien puttó figurás kétágú gyertyatartó, jelzett, sérüléssel, javítással, m: 23 cm
11796.

Rufpreis:
2 000 HUF

Aquincum cipőfűző fiú, ritka festéssel. Jelzett, kis kopással, m: 10,5 cm
11797.

Rufpreis:
1 600 HUF

Régi német söröskorsó. Jelzett, hibátlan, m: 18 cm
11798.

Rufpreis:
3 000 HUF

Drasche lámpa, jelzett, kis kopással, m: 42 cm
11799.

Rufpreis:
2 000 HUF
14

2 db Grafenthal porcelán figura. kutyás fiú, macskás lány. Máz alatti kézi festés, jelzett, egyik fülön kopással, 10 cm
11800.

Rufpreis:
1 600 HUF

9 darab kis porcelán nyúl, klf méretben
11801.

Rufpreis:
3 000 HUF

Arzberg tortatál. Jelzett, hibátlan, d: 30,5 cm
11802.

Rufpreis:
3 000 HUF

Augarten Wien bécsirózsa mintás váza. Jelzett, hibátlan, m: 15 cm
11803.

Rufpreis:
3 000 HUF

3 darab német porcelán, jelzettek, kis sérülésekkel.
11804.

Rufpreis:
3 000 HUF

Gránit elefánt Jelzett, kis kopással, m: 13 cm
11805.

Rufpreis:
2 400 HUF

Antik kínáló. Jelzett, aranykopással, 21x14 cm
11806.

Rufpreis:
2 000 HUF

Antik porcelán ház alakú persely, sérüléssel, m: 8,5 cm
11807.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF