Porzellan

Zahl der Lose: 360

Hollóházi bonbonier, jelzett, kézzel festett, hibátlan, 16x10 cm
11808.

Rufpreis:
1 600 HUF
21

7 darab antik kínai porcelán, csészék, 2 darab váza. Jelzettek, repedezett mázzal, egyik poháron sérüléssel.
11809.

Rufpreis:
1 600 HUF

Ilmenau vajtartó. Jelzett hibátlan, d: 19,5 cm
11810.

Rufpreis:
2 000 HUF

Augarten Wien váza. Jelzett, kis kopással, m:12 cm
11811.

Rufpreis:
2 000 HUF

3 darab antik tálka, közte Copeland, kopással, d: 12,5 cm alatt
11812.

Rufpreis:
1 600 HUF

4 darab klf reggeliző szett, Heinrich, Eschenbach, Arzberg, Bavaria, jelzett, közte kopással.
11813.

Rufpreis:
1 000 HUF

Kalocsai 2 darab kínáló. Jelzett, kis kopással, h: 14-17 cm
11814.

Rufpreis:
2 000 HUF

Kalocsai dísztál. Jelzett, hibátlan, d: 29 cm
11815.

Rufpreis:
2 000 HUF
13

Kispest bonbonier, Hévíz emlék, kopással, 14x9 cm
11816.

Rufpreis:
1 600 HUF

2 darab német mélytányér, jelzett, kis kopással, d: 24,5 cm
11817.

Rufpreis:
2 000 HUF

Metzler & Ortloff sirály m: 11 cm + sérült hal h: 10 cm
11818.

Rufpreis:
2 400 HUF

Gránit leveskínáló tál. Jelzett, kis kopással, h: 32 cm
11819.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF