Porzellan Zahl der Lose: 360
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3134432
11808
465
Hollóházi bonbonier, jelzett, kézzel festett, hibátlan, 16x10 cm 3135235
11809
465
7 darab antik kínai porcelán, csészék, 2 darab váza. Jelzettek, repedezett mázzal, egyik poháron sérüléssel.
3134376
11810
465
Ilmenau vajtartó. Jelzett hibátlan, d: 19,5 cm 3132847
11811
465
Augarten Wien váza. Jelzett, kis kopással, m:12 cm
3134441
11812
465
3 darab antik tálka, közte Copeland, kopással, d: 12,5 cm alatt
3135432
11813
465
4 darab klf reggeliző szett, Heinrich, Eschenbach, Arzberg, Bavaria, jelzett, közte kopással. 3135083
11814
465
Kalocsai 2 darab kínáló. Jelzett, kis kopással, h: 14-17 cm
3135106
11815
465
Kalocsai dísztál. Jelzett, hibátlan, d: 29 cm 3136837
11816
465
Kispest bonbonier, Hévíz emlék, kopással, 14x9 cm
3136699
11817
465
2 darab német mélytányér, jelzett, kis kopással, d: 24,5 cm
3136691
11818
465
Metzler & Ortloff sirály m: 11 cm + sérült hal h: 10 cm 3135350
11819
465
Gránit leveskínáló tál. Jelzett, kis kopással, h: 32 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF