Porzellan

Zahl der Lose: 360

6 db mokkás csésze, aljjal, bontatlan csomagolásban modern porcelán
11832.

Rufpreis:
2 400 HUF

11833.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Oscar Schlegelmilch kínáló, jelzett, kis kopással, d: 20,5 cm
11834.

Rufpreis:
2 000 HUF

Royal Delft paradicsommadár mintás dísztál. Jelzett, hibátlan, d: 18,5 cm
11835.

Rufpreis:
2 400 HUF

Skandináv design magasváza. Jelzés nélkül, hibátlan, m: 54 cm
11836.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

Meissen hagymamintás szószkínáló. Jelzett, repedéssel, h: 26,5 cm
11837.

Rufpreis:
3 000 HUF

Német kutya pár figura. Sorszámozott, kis kopással, 16x11 cm
11838.

Rufpreis:
2 000 HUF

11839.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Szovjet lőportöltő, dísz, porcelán, jelzett, m:17cm
11840.

Rufpreis:
2 800 HUF

11841.

Rufpreis:
1 600 HUF

11842.

Rufpreis:
1 600 HUF

11843.

Rufpreis:
1 200 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF