https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Porzellan Zahl der Lose: 360
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
2894163
11844
465
0
2800
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
Iszákos szegény férfi figura, mázazatlan porcelán, jelzett, hibátlan, m 16,5 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2894156
11845
465
0
2000
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
Zsák alakú porcelán váza, tájkép mintával, szignózott, jelzés nélkül, kopással, m: 23,5 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2927549
11846
465
0
2000
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
Gránit vörös tálca. Jelzett, alul apró lepattanással 29x12,5 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3037760
11847
465
0
2400
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
Wedgwood 2 darab csésze alátéttel, jelzett, hibátlan, d: 15 cm 3089674
11848
465
0
1400
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
Hangya Szövetkezet emblémával jelzett aludt tejes köcsög. Kopással, repedéssel, m: 13 cm 3090658
11849
465
0
1200
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
Antik kiöntő, repedezett mázzal, kopással, m: 11,5 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2787378
11850
465
0
2400
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
Régi népi tányér, jelzés nélkül, repedéssel, d: 22,5 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3076023
11851
465
0
1600
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
1990, Seltmann Weiden dísztál, "Úton a fesztiválra", jelzett, sorszámozott, hibátlan, d: 19 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3076028
11852
465
0
1600
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
1993, Lilien Porzellan dísztál, "Testvérek", jelzett, sorszámozott, kis kopással, d: 19,5 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3095203
11853
465
0
2400
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
Franz Herb söröskorsó. Jelzett, hibátlan, m: 19 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3089019
11854
465
0
3600
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
Japán Satsuma jellegű moriage festéses szett: 5 db csésze, 4 db alátét. Jelzett, kopással, d: 13,5 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3095372
11855
465
0
3000
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
Antik ékszeres doboz Prágai látképpel. Matricás, jelzés nélkül, hibátlan d: 7 cm
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse