Porzellan

Zahl der Lose: 360

11844.

Rufpreis:
2 800 HUF

11845.

Rufpreis:
2 000 HUF

11846.

Rufpreis:
2 000 HUF

Wedgwood 2 darab csésze alátéttel, jelzett, hibátlan, d: 15 cm
11847.

Rufpreis:
2 400 HUF

Hangya Szövetkezet emblémával jelzett aludt tejes köcsög. Kopással, repedéssel, m: 13 cm
11848.

Rufpreis:
1 400 HUF

Antik kiöntő, repedezett mázzal, kopással, m: 11,5 cm
11849.

Rufpreis:
1 200 HUF

Régi népi tányér, jelzés nélkül, repedéssel, d: 22,5 cm
11850.

Rufpreis:
2 400 HUF

11851.

Rufpreis:
1 600 HUF

11852.

Rufpreis:
1 600 HUF

Franz Herb söröskorsó. Jelzett, hibátlan, m: 19 cm
11853.

Rufpreis:
2 400 HUF

11854.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Antik ékszeres doboz Prágai látképpel. Matricás, jelzés nélkül, hibátlan d: 7 cm
11855.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF