Porzellan

Zahl der Lose: 360

1990, Villeroy & Boch dísztál, Otto Eismann festményének reprodukciójával, jelzett, sorszámozott, hibátlan, d: 20 cm
11868.

Rufpreis:
1 600 HUF

1993, Weimar dísztál, "A kis konyhatündér", jelzett, sorszámozott, hibátlan, d: 19 cm
11869.

Rufpreis:
1 600 HUF

11870.

Rufpreis:
2 000 HUF

Versaille jelzett matricás porcelán tányér, kopott, d:16cm
11871.

Rufpreis:
1 400 HUF

11873.

Rufpreis:
1 200 HUF

Német retro design váza, jelzés nélkül, sárga-fehér színvilággal, m: 28 cm
11874.

Rufpreis:
3 000 HUF

II Lajos bajor királyt ábrázoló modern porcelán tányér. Matricás, jelzett hibátlan d: 10 cm
11875.

Rufpreis:
1 800 HUF

Német figura pár: Könyvet tartó kisfiúk. Jelzett, minimális kopással, m: 8,5 cm
11876.

Rufpreis:
2 000 HUF

Osztrák porcelán plakett, kézzel festett, jelzett (RF Austria), minimális kopottsággal, falra akasztható, 10x8 cm
11877.

Rufpreis:
3 000 HUF

Favágó fiú, biszkvit porcelán figura, kézzel festett, jelzetlen, hibátlan, m: 12 cm
11878.

Rufpreis:
1 000 HUF

Aquincum akt. Jelzett, hibátlan (tűzhibával), m: 16,5 cm
11879.

Rufpreis:
2 000 HUF

Antik német porcelán díszpohár pár, jelzett, kopással, egyik ragasztott, m: 9 cm
11880.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF