Porzellan Zahl der Lose: 360
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3076019
11868
465
1990, Villeroy & Boch dísztál, Otto Eismann festményének reprodukciójával, jelzett, sorszámozott, hibátlan, d: 20 cm 3076022
11869
465
1993, Weimar dísztál, "A kis konyhatündér", jelzett, sorszámozott, hibátlan, d: 19 cm 2496838
11870
465
2529720
11871
465
Versaille jelzett matricás porcelán tányér, kopott, d:16cm
2771984
11873
465
2907386
11874
465
Német retro design váza, jelzés nélkül, sárga-fehér színvilággal, m: 28 cm
3093213
11875
465
II Lajos bajor királyt ábrázoló modern porcelán tányér. Matricás, jelzett hibátlan d: 10 cm
3097403
11876
465
Német figura pár: Könyvet tartó kisfiúk. Jelzett, minimális kopással, m: 8,5 cm
3099854
11877
465
Osztrák porcelán plakett, kézzel festett, jelzett (RF Austria), minimális kopottsággal, falra akasztható, 10x8 cm
2980873
11878
465
Favágó fiú, biszkvit porcelán figura, kézzel festett, jelzetlen, hibátlan, m: 12 cm
3119783
11879
465
Aquincum akt. Jelzett, hibátlan (tűzhibával), m: 16,5 cm
3112623
11880
465
Antik német porcelán díszpohár pár, jelzett, kopással, egyik ragasztott, m: 9 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF