Porzellan Zahl der Lose: 360
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3113096
11881
465
3121400
11882
465
Karlsbad Austria bonbonier. Jelzett, hibátlan, 9,5x9,5 cm
3121376
11883
465
Iparművész négyoldalas butella. jelzés nélkül, minimális kopással, m: 26,5 cm
2887582
11884
465
3116508
11885
465
Meisseni Teichert (Meißen Ofen- und Porzellanmanufaktur 1882-1932) kínáló. Jelzett, minimális kopással, d: 27,5 cm
3119253
11886
465
Törpe figura, piros mázas, jelzés nélkül, hibátlan 23 cm
2894237
11887
465
Kislány virággal, porcelán figura, jelzés nélkül, hibátlan, m: 15,5 cm 2203169
11888
465
Ens virágos kosárka. Kézzel festett, jelzett, kis lepattanással. 7,5x6,5 cm
3071015
11889
465
Schütz Blansko virágcsokor mintás dísztál, jelzett, kopással, d: 23,5 cm 2964178
11890
465
3115171
11891
465
Malacpersely. Jelzés nélkül, kis kopással, h: 17,5 cm
3115170
11892
465
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF