Porzellan

Zahl der Lose: 360

Angol kínálótál, porcelán, jelzett, hibátlan, 32x26 cm
11759.

Rufpreis:
5 000 HUF

Koenigszelt ezüstözött porcelán mokkás készlet, 4 részes: kanna, cukortartó, tejkiöntő, tálca (csészék nélkül). Jelzett, kopásokkal, m: 8 - 20 cm
11760.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63

Villeroy & Boch antik fajansz virslifőző edény, fedővel és belső kiegészítőrésszel. Virsli fogóval, jelzett, fedelén belül kis sérüléssel, 21x11x13 cm
11761.

Rufpreis:
3 000 HUF

2 db holland porcelán tárgy: boci formájú tejkiöntő, 15x10x5,5 cm + zenélő-forgó szélmalom, működik, m: 18 cm
11762.

Rufpreis:
1 600 HUF

Schlagenwald süteményes tányér, 6 db, kopásokkal, jelzett, kopásnyomokkal. d: 18,5cm
11763.

Rufpreis:
4 000 HUF

Design váza pár, bagoly mintával, kis kopással, m: 34 cm
11764.

Rufpreis:
5 000 HUF

Pickman városképes dísztál, 1992-es világkiállításra készült. Jelzet, hibátlan, d: 35 cm
11765.

Rufpreis:
6 000 HUF

11766.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

Kínai kaspó. Pillangó mintákkal díszített, jelzés nélkül, gyári mázfolyással, 19x19x11 cm
11767.

Rufpreis:
5 000 HUF

11768.

Rufpreis:
4 000 HUF

11769.

Rufpreis:
6 000 HUF

11770.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF