Porzellan Zahl der Lose: 360
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2747031
11759
465
Angol kínálótál, porcelán, jelzett, hibátlan, 32x26 cm 3096997
11760
465
3400
Koenigszelt ezüstözött porcelán mokkás készlet, 4 részes: kanna, cukortartó, tejkiöntő, tálca (csészék nélkül). Jelzett, kopásokkal, m: 8 - 20 cm
3137823
11761
465
Villeroy & Boch antik fajansz virslifőző edény, fedővel és belső kiegészítőrésszel. Virsli fogóval, jelzett, fedelén belül kis sérüléssel, 21x11x13 cm 3070297
11762
465
2 db holland porcelán tárgy: boci formájú tejkiöntő, 15x10x5,5 cm + zenélő-forgó szélmalom, működik, m: 18 cm 2657518
11763
465
Schlagenwald süteményes tányér, 6 db, kopásokkal, jelzett, kopásnyomokkal. d: 18,5cm
3090598
11764
465
Design váza pár, bagoly mintával, kis kopással, m: 34 cm
3090654
11765
465
Pickman városképes dísztál, 1992-es világkiállításra készült. Jelzet, hibátlan, d: 35 cm
2792733
11766
465
3200
3099148
11767
465
Kínai kaspó. Pillangó mintákkal díszített, jelzés nélkül, gyári mázfolyással, 19x19x11 cm 2864382
11768
465
3020274
11769
465
2377616
11770
465
4800
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF