Porzellan

Zahl der Lose: 360

11771.

Rufpreis:
4 000 HUF

11772.

Rufpreis:
4 000 HUF

11773.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

11774.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

11775.

Rufpreis:
6 000 HUF

11776.

Rufpreis:
1 000 HUF

11777.

Rufpreis:
2 000 HUF

Kínai zöldséges asszony. Jelzés nélkül, restaurált, m: 35 cm
11778.

Rufpreis:
5 000 HUF

11779.

Rufpreis:
2 400 HUF

11 darabos antik virágmintás kávézó gyűjtemény, cca 19. sz második fele, tál, tálka, csésze, sérülésekkel.
11780.

Rufpreis:
6 000 HUF

cca 19. sz. második fele, 3 darabos leveskínáló szett: leveskínáló tál, alátét, sóborskínáló. Rózsamintával díszített, sérüléssel.
11781.

Rufpreis:
6 000 HUF

Velencei karneváli maszk, cca 1950/60, fajansz, kis kopással, 30x25 cm
11782.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF