Porzellan Zahl der Lose: 360
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2999419
11771
465
3058513
11772
465
2647686
11773
465
3800
2966438
11774
465
3200
2941477
11775
465
2987444
11776
465
3019739
11777
465
Drasche (Kispest) galamb etető leány, kézzel festett porcelán, jelzett, sérült, m:14 cm 3116512
11778
465
Kínai zöldséges asszony. Jelzés nélkül, restaurált, m: 35 cm
2580700
11779
465
3115833
11780
465
11 darabos antik virágmintás kávézó gyűjtemény, cca 19. sz második fele, tál, tálka, csésze, sérülésekkel. 3115841
11781
465
cca 19. sz. második fele, 3 darabos leveskínáló szett: leveskínáló tál, alátét, sóborskínáló. Rózsamintával díszített, sérüléssel.
3075437
11782
465
4800
Velencei karneváli maszk, cca 1950/60, fajansz, kis kopással, 30x25 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF