Porzellan Zahl der Lose: 360
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3135958
11711
465
Nianquian Zhiilong kínai porcelán edény. sárkány mintával. Kézzel festett, jelzett, hibátlan d: 23 cm 3134305
11712
465
Antik Ernst Bohne & Söhne porcelán állatorvost ábrázoló figura. Kézzel festett, jelzett, restaurált 22 cm 3134843
11713
465
10 db Meisseni porcelán teás csésze, aljjal. Máz alatti kék festéssel, jelzett, kisebb sérülésekkel, két csésze Alt Wien 3134879
11714
465
11 db Hüttl Tivadar Aquincum porcelán süteményes tányér Matricás, jelzett, minimális kopásokkal d :16 cm 3137722
11715
465
8500
Antik porcelán kínáló, rácsiptetett karmos szerelékkel, kis kopással, d: 18 cm, m: 22 cm
3093829
11716
465
3100031
11717
465
XIX. sz. vége, Porcelán kalamáris. Sorszámozott, kézzel festett, kopott, tűzhibával, tégelyen repedéssel, 27x20x10 cm
3094865
11718
465
Capodimonte asztali kínáló, gyerek szekérrel. Festett biszkvit porcelán, jelzett, hibátlan 15x17 cm
2517094
11719
465
6500
3034262
11720
465
3036639
11721
465
3093288
11722
465
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF