Porzellan

Zahl der Lose: 360

Nianquian Zhiilong kínai porcelán edény. sárkány mintával. Kézzel festett, jelzett, hibátlan d: 23 cm
11711.

Rufpreis:
8 000 HUF
11

Antik Ernst Bohne & Söhne porcelán állatorvost ábrázoló figura. Kézzel festett, jelzett, restaurált 22 cm
11712.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

10 db Meisseni porcelán teás csésze, aljjal. Máz alatti kék festéssel, jelzett, kisebb sérülésekkel, két csésze Alt Wien
11713.

Rufpreis:
8 000 HUF

11 db Hüttl Tivadar Aquincum porcelán süteményes tányér Matricás, jelzett, minimális kopásokkal d :16 cm
11714.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Antik porcelán kínáló, rácsiptetett karmos szerelékkel, kis kopással, d: 18 cm, m: 22 cm
11715.

Rufpreis:
8 500 HUF
23,04
26,56

11716.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

XIX. sz. vége, Porcelán kalamáris. Sorszámozott, kézzel festett, kopott, tűzhibával, tégelyen repedéssel, 27x20x10 cm
11717.

Rufpreis:
8 000 HUF

Capodimonte asztali kínáló, gyerek szekérrel. Festett biszkvit porcelán, jelzett, hibátlan 15x17 cm
11718.

Rufpreis:
8 000 HUF

11719.

Rufpreis:
6 500 HUF
17,62
20,31

11720.

Rufpreis:
8 000 HUF

11721.

Rufpreis:
5 000 HUF

11722.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF