Porzellan Zahl der Lose: 360
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2792729
11723
465
5500
3014881
11724
465
2792721
11725
465
2880191
11726
465
6500
3093100
11727
465
Váza gitáros női alakkal és plasztikus virág díszítésekkel. Fajansz, Csehország, XIX. sz. Formaszámmal, jelzett, kézzel festett, apró lepattanásokkal. 32 cm 3117024
11728
465
Canton Rose kínáló. Kína, cca 19. sz. vége, jelzés nélkül, kopással, talpánál sérüléssel, 23x23 cm
3117022
11729
465
Canton Rose dísztányér. Kína, cca 19. sz. közepe, jelzés nélkül, restaurált, peremnél kis repedésvonalakkal, d: 24 cm 3139139
11730
465
cca 19. sz. vége, 4 személyes teás készlet. 9 darabos készlet, kézzel festett, kis sérüléssel
3130937
11731
465
Pirkenhammer kacsapár. Jelzett, hibátlan, m: 8,5 cm 3130669
11732
465
Antik konyhai lámpa súly, égőfoglalattal,jó állapotban 3130737
11733
465
Villeroy & Boch antik portréval díszített tányér. Jelzett, kopásokkal, d: 20 cm
3130735
11734
465
Szecessziós jardiniere. Jelzett, kopással, 22x11x11 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF