Porzellan

Zahl der Lose: 360

11723.

Rufpreis:
5 500 HUF
14,91
17,19

11724.

Rufpreis:
8 000 HUF

11725.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

11726.

Rufpreis:
6 500 HUF
17,62
20,31

Váza gitáros női alakkal és plasztikus virág díszítésekkel. Fajansz, Csehország, XIX. sz. Formaszámmal, jelzett, kézzel festett, apró lepattanásokkal. 32 cm
11727.

Rufpreis:
8 000 HUF

Canton Rose kínáló. Kína, cca 19. sz. vége, jelzés nélkül, kopással, talpánál sérüléssel, 23x23 cm
11728.

Rufpreis:
4 000 HUF

Canton Rose dísztányér. Kína, cca 19. sz. közepe, jelzés nélkül, restaurált, peremnél kis repedésvonalakkal, d: 24 cm
11729.

Rufpreis:
4 000 HUF

cca 19. sz. vége, 4 személyes teás készlet. 9 darabos készlet, kézzel festett, kis sérüléssel
11730.

Rufpreis:
5 000 HUF

Pirkenhammer kacsapár. Jelzett, hibátlan, m: 8,5 cm
11731.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Antik konyhai lámpa súly, égőfoglalattal,jó állapotban
11732.

Rufpreis:
4 000 HUF

Villeroy & Boch antik portréval díszített tányér. Jelzett, kopásokkal, d: 20 cm
11733.

Rufpreis:
4 000 HUF

Szecessziós jardiniere. Jelzett, kopással, 22x11x11 cm
11734.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF