Porzellan Zahl der Lose: 360
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2792734
11699
465
2723412
11700
465
14000
Capodimonte kancsó, jelzett, kis lepattanásokkal, m: 42 cm
3112908
11701
465
15000
K.M.K. porcelán mokkás készlet hat személyes tejkiöntő nélkül. Kézzel festett, aranyozott, jelzett, minimális kopással
3014883
11702
465
3098889
11703
465
3112905
11704
465
3053940
11705
465
3037618
11706
465
Bavaria mokkás készlet, kézzel festett, a festő (Bauerné) jelzett, kopásokkal
3058439
11707
465
3400
cca 1860/80, Nagy-Britannia, kínáló, híd mintával. Jelzett: BRITISH felirat, kopással, repedezett mázzal, d:24 cm, m: 5,5 cm
3132796
11708
465
Lány kosarakkal. Antik biszkvit porcelán szobor, jelzett, lepattanással, m: 24 cm
3133454
11709
465
Fischer Ignác duplafalú váza pár. Jelzett, 19. sz. vége, ragasztott, sérült, m: 16,5 cm 3134447
11710
465
Fischer Ignác Emma mintás 7 darabos szett, jelzett, közte sérülésekkel, egyik tálon lepattanással, egyik alátéten repedéssel, poharakon lepattanással, repedéssel. Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF