Porzellan

Zahl der Lose: 360

11699.

Rufpreis:
12 000 HUF

Capodimonte kancsó, jelzett, kis lepattanásokkal, m: 42 cm
11700.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

K.M.K. porcelán mokkás készlet hat személyes tejkiöntő nélkül. Kézzel festett, aranyozott, jelzett, minimális kopással
11701.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

11702.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

11703.

Rufpreis:
12 000 HUF

11704.

Rufpreis:
12 000 HUF

11705.

Rufpreis:
8 000 HUF

Bavaria mokkás készlet, kézzel festett, a festő (Bauerné) jelzett, kopásokkal
11706.

Rufpreis:
12 000 HUF

cca 1860/80, Nagy-Britannia, kínáló, híd mintával. Jelzett: BRITISH felirat, kopással, repedezett mázzal, d:24 cm, m: 5,5 cm
11707.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63

Lány kosarakkal. Antik biszkvit porcelán szobor, jelzett, lepattanással, m: 24 cm
11708.

Rufpreis:
8 000 HUF

Fischer Ignác duplafalú váza pár. Jelzett, 19. sz. vége, ragasztott, sérült, m: 16,5 cm
11709.

Rufpreis:
10 000 HUF

Fischer Ignác Emma mintás 7 darabos szett, jelzett, közte sérülésekkel, egyik tálon lepattanással, egyik alátéten repedéssel, poharakon lepattanással, repedéssel.
11710.

Rufpreis:
8 000 HUF
26

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF