Porzellan

Zahl der Lose: 360

Karlsbad kínálótál. Matricás, kis kopással, 32x27 cm
11747.

Rufpreis:
4 000 HUF

Gzhell szamovár dísz, több részes, kézzel festett, jelzett, hibátlan 28 cm
11748.

Rufpreis:
6 000 HUF

Kínai padlóváza. Jelzés nélkül, kis kopással, m: 54 cm. CSAK SZEMÉLYES ÁTVÉTEL NEM POSTÁZZUK
11749.

Rufpreis:
5 000 HUF

Antik angol fazonú porcelán gyertyatartó. Angyal figurával. Jelzés lekaparva. Restaurált, sérült. Kézzel festett 23 cm
11750.

Rufpreis:
6 000 HUF

Wagner & Apel Bertram gyermekpár. Jelzett, kis kopással, m: 12 cm
11751.

Rufpreis:
4 000 HUF

Antik német Szűz Mária szobor. Jelzés nélkül, kopással, kis pattogzással, m: 25 cm
11752.

Rufpreis:
4 000 HUF
14

6 db Meisseni porcelán teás csésze, aljjal. Máz alatti kék festéssel, jelzett, kis kopással
11753.

Rufpreis:
6 000 HUF

6 db Meisseni porcelán mokkás csésze, aljjal. Máz alatti kék festéssel, jelzett, két csészén repedéssel
11754.

Rufpreis:
6 000 HUF

Cmielow lengyel retro teás készlet, aranyozott, jelzett, hibátlan, hat személyes, egy csésze hiányzik
11755.

Rufpreis:
6 000 HUF

3 db Meisseni porcelán mokkás csésze, 4 db aljjal. Máz alatti kék festéssel, jelzett, kisebb sérülésekkel,
11756.

Rufpreis:
4 000 HUF

6 db Hüttl Tivadar Aquincum porcelán teás csésze és alj. Matricás, jelzett, minimális kopásokkal
11757.

Rufpreis:
6 000 HUF
10

Herendi Tertia oroszlánkarmos kaspó. Jelzett, karmoknál anyaghibával, d: 21,5 cm, m: 17 cm
11758.

Rufpreis:
5 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF