Porzellan Zahl der Lose: 360
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3135001
11747
465
Karlsbad kínálótál. Matricás, kis kopással, 32x27 cm 3135955
11748
465
Gzhell szamovár dísz, több részes, kézzel festett, jelzett, hibátlan 28 cm 3137064
11749
465
Kínai padlóváza. Jelzés nélkül, kis kopással, m: 54 cm. CSAK SZEMÉLYES ÁTVÉTEL NEM POSTÁZZUK
3134313
11750
465
Antik angol fazonú porcelán gyertyatartó. Angyal figurával. Jelzés lekaparva. Restaurált, sérült. Kézzel festett 23 cm
3136552
11751
465
Wagner & Apel Bertram gyermekpár. Jelzett, kis kopással, m: 12 cm
3136554
11752
465
Antik német Szűz Mária szobor. Jelzés nélkül, kopással, kis pattogzással, m: 25 cm 3134837
11753
465
6 db Meisseni porcelán teás csésze, aljjal. Máz alatti kék festéssel, jelzett, kis kopással 3134830
11754
465
6 db Meisseni porcelán mokkás csésze, aljjal. Máz alatti kék festéssel, jelzett, két csészén repedéssel
3134874
11755
465
Cmielow lengyel retro teás készlet, aranyozott, jelzett, hibátlan, hat személyes, egy csésze hiányzik 3134845
11756
465
3 db Meisseni porcelán mokkás csésze, 4 db aljjal. Máz alatti kék festéssel, jelzett, kisebb sérülésekkel,
3134877
11757
465
6 db Hüttl Tivadar Aquincum porcelán teás csésze és alj. Matricás, jelzett, minimális kopásokkal 3137868
11758
465
Herendi Tertia oroszlánkarmos kaspó. Jelzett, karmoknál anyaghibával, d: 21,5 cm, m: 17 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF