Porzellan

Zahl der Lose: 360

Sumi Cluj porcelán Bacchus festett. részben biszkvit porcelán figura. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 22 cm
11783.

Rufpreis:
4 400 HUF
11,92
13,75

11784.

Rufpreis:
4 000 HUF

Rosenthal leveskínáló. Jelzett, kopással, m: 18 cm
11785.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Aquincum cipőfűző fiú + öltözködő lány + német imádkozó kislány + sérült Hummel kisfiú ágak között
11786.

Rufpreis:
1 000 HUF

Witeg Kőporc bonbonier, jelzett, hibátlan, 15x11 cm
11787.

Rufpreis:
1 400 HUF

Eozin mázas medál, jelzés nélkül, kopással, dobozban, d: 6,5 cm
11789.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

Szecessziós porcelán dísztál, sérüléssel, d: 17 cm
11790.

Rufpreis:
3 000 HUF

Pirkenhammer bonbonier, 4 aranyozott lábon. Jelzett, kis kopással, m: 7,5 cm
11791.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Gyopárosi emlék pralinékínáló garnitúra, extra nagytállal. Kopással, d: 12,5-22,5 cm
11792.

Rufpreis:
3 000 HUF

cca 1930 RW Bavaria Feinsilber ezüstözött mokkás készlet, extra vázákkal, fedeles kínálóval. Jelzett, kopott, kis pattogzással, teljes.
11793.

Rufpreis:
3 000 HUF
14

Sarreguemines Fleury, francia, fajansz, süteményes tányér, 3 db. 1930 körül. Kézzel festett, jelzett, kopással, mázrepedéssel, d: 18 cm
11794.

Rufpreis:
1 600 HUF
10

cca 18-19. sz. Alt Wien bonbonier, körte fogóval, javított, h: 15 cm
11795.

Rufpreis:
1 000 HUF
11

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF