Porzellan Zahl der Lose: 360
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3070525
11783
465
4400
Sumi Cluj porcelán Bacchus festett. részben biszkvit porcelán figura. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 22 cm
2980877
11784
465
3091384
11785
465
Rosenthal leveskínáló. Jelzett, kopással, m: 18 cm
3139386
11786
465
Aquincum cipőfűző fiú + öltözködő lány + német imádkozó kislány + sérült Hummel kisfiú ágak között 3040906
11787
465
Witeg Kőporc bonbonier, jelzett, hibátlan, 15x11 cm 3130577
11789
465
3800
Eozin mázas medál, jelzés nélkül, kopással, dobozban, d: 6,5 cm 3104201
11790
465
Szecessziós porcelán dísztál, sérüléssel, d: 17 cm 3131805
11791
465
Pirkenhammer bonbonier, 4 aranyozott lábon. Jelzett, kis kopással, m: 7,5 cm 3131506
11792
465
Gyopárosi emlék pralinékínáló garnitúra, extra nagytállal. Kopással, d: 12,5-22,5 cm
3131499
11793
465
cca 1930 RW Bavaria Feinsilber ezüstözött mokkás készlet, extra vázákkal, fedeles kínálóval. Jelzett, kopott, kis pattogzással, teljes. 3131853
11794
465
Sarreguemines Fleury, francia, fajansz, süteményes tányér, 3 db. 1930 körül. Kézzel festett, jelzett, kopással, mázrepedéssel, d: 18 cm 3132593
11795
465
cca 18-19. sz. Alt Wien bonbonier, körte fogóval, javított, h: 15 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF