Porzellan Zahl der Lose: 360
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3096408
11856
465
1991, Wedgwood dísztál, "Hajnali tejhordó", jelzett, sorszámozott, hibátlan, eredeti dobozában, d: 20,5 cm
3096389
11857
465
1992, Vohenstrauss dísztál, "A víztoronynáll", jelzett, sorszámozott, hibátlan, eredeti dobozában, d: 20 cm
3096380
11858
465
1990, Vohenstrauss dísztál, "A víztoronynáll", jelzett, sorszámozott, hibátlan, eredeti dobozában, d: 20 cm
3096371
11859
465
1990, Bareuther dísztál, "Defregger legszebb családi portréi", jelzett, sorszámozott, hibátlan, eredeti dobozában, d: 20 cm
3093916
11860
465
1990 körül, Villeroy & Boch dísztál, "Sommer", jelzett, hibátlan, d: 25 cm 3096403
11861
465
1987, Königszelt dísztál, "A vízimalom", jelzett, sorszámozott, hibátlan, eredeti dobozában, d: 20,5 cm
3096417
11862
465
1994, Reichenbach dísztál, "Uzsonnaszünet", jelzett, sorszámozott, hibátlan, d: 19 cm
3096412
11863
465
1991, Kaiser dísztál, "Tóparti kilátás", jelzett, sorszámozott, hibátlan, eredeti dobozában, d: 19,5 cm
3097253
11864
465
Bavaria német birodalmi sast ábrázoló sótartó. Hibátlan 11x5,5 cm
3100050
11865
465
XIX. sz. Dísztálka. Jelzett, sérülésekkel, 13,5x13,5 cm
3076031
11866
465
1991, Vohenstrauss dísztál, "Lóitatás", jelzett, sorszámozott, hibátlan, d: 19,5 cm 3076038
11867
465
1989, Seltmann Weiden dísztál, "Tengerparti körút", jelzett, sorszámozott, hibátlan, d: 19 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF