Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 433

Iuliu Mut - Nicolae Ceausanu: Cartea ucenicului din anul I-III. (3 kötet). Oradea (Nagyvárad), [1938], szerzői kiadás (,,Mercur"-ny.) Fekete-fehér képekkel, ábrákkal illusztrálva. Román nyelven. Kiadói papírkötés, változó állapotban, kissé foltos, sérült borítókkal. / 3 volumes, with black-and-white illustrations, in Romanian language. Paperbinding, in varying condition, slightly worn, damaged covers.
20929.

Rufpreis:
2 000 HUF

20930.

Rufpreis:
1 600 HUF

Babits Mihály: Erato. Az erotikus világköltészet remekei. 6 illusztráció Zichy Mihály: Szerelem ciklusából. Bp., 2000, Pán. Hasonmás kiadás. Kiadói kartonált papírkötés, utólagos papír borítóval.
20931.

Rufpreis:
2 800 HUF

20932.

Rufpreis:
2 800 HUF

Bánffy Miklós 3 műve: Megszámláltattál... Kolozsvár, é.n.-1934. Kolozsvári Szépmives Céh. Kiadói egészvászon-kötés. + És hijjával találtattál... I-II. Kolozsvár, é.n.-1934. Erdélyi Szépmives Céh. Kiadói egészvászon-kötés. + Reggeltől estig. Kolozsvár, é.n.-1934. Erdélyi Szépmives Céh. Kiadói egészvászon-kötés.
20933.

Rufpreis:
2 400 HUF

20934.

Rufpreis:
2 000 HUF

20935.

Rufpreis:
2 000 HUF

Bertot Brecht: Háborús kiskáté. Ford.: Györe Imre. Bp., 1980, Zrínyi. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kopott papír védőborítóval.
20936.

Rufpreis:
2 000 HUF

Lovik Károly: A leányvári boszorkány. Regény. Bp., 1904, Singer és Wolfner. Kiadói szecessziós egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, a borítón kis kopásnyomokkal.
20937.

Rufpreis:
2 000 HUF

20938.

Rufpreis:
5 000 HUF

20939.

Rufpreis:
1 800 HUF

20940.

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF