Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 433

20941.

Rufpreis:
1 800 HUF

20942.

Rufpreis:
3 000 HUF

20943.

Rufpreis:
1 400 HUF

20944.

Rufpreis:
1 000 HUF

1859 Budapesti Szemle.VI. köt. Szerk.: Csengery Antal Pest, 1859. Herz János.241p. Papírkötésben foltos lapokkal
20945.

Rufpreis:
1 400 HUF

Tamási Áron: Szülőföldem. Bp., 1990. Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
20946.

Rufpreis:
800 HUF

Győriványi Sándor: A Kisgazdapárt regénye a kezdetektől napjainkig. Változó VILÁG Könyvtár 5.Bp., é.n. Útmutató Kiadó. Kiadói, kopottas papírkötésben.
20947.

Rufpreis:
800 HUF

20948.

Rufpreis:
1 000 HUF

Sándor Imre: Boldogság... Novellák. Bp., 1918, Pallas, 1930+1 p. Átkötött félvászon-kötésben, kopott, foltos borítóval.
20949.

Rufpreis:
2 400 HUF

Kellér Andor: Író a toronyban. (DEDIKÁLT). Bp., 1958, Szépirodalmi Könyvkiadó. Első kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kissé fakó gerinccel. A szerző, Kellér Andor (1903-1963) író, újságíró által DEDIKÁLT példány.
20950.

Rufpreis:
2 000 HUF

Rákos Sándor: A tűz udvarában. Versek. (DEDIKÁLT). Bp., 1957, Szépirodalmi Könyvkiadó. Első kiadás. Kiadói papírkötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban. Megjelent 1000 példányban. A szerző, Rákos Sándor (1921-1999) költő, műfordító, esszéíró által DEDIKÁLT példány.
20951.

Rufpreis:
2 000 HUF

Fekete István: Hú. Egy bagoly regénye. Csergezán Pál rajzaival. Bp., 1975, Móra. 3. kiadás. Kiadói kissé kopott papírkötés.
20952.

Rufpreis:
1 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF