Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 433

20917.

Rufpreis:
1 600 HUF

Shaw, [George Bernard]: Színművek. Ford.: Képes Géza et al. Helikon Klasszikusok. Bp., 1965, Magyar Helikon. Kiadói egészvászon-kötés.
20918.

Rufpreis:
2 400 HUF

20919.

Rufpreis:
2 400 HUF

Jackie Modlinger: Diana. Queen of Style. Philadephia - London,1998.,Courage Book. Angol nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
20920.

Rufpreis:
1 800 HUF

Kemenes Kálmán 4 db DEDIKÁLT könyve: Fogságom; Száradó szirmok; Szirmok hullása; Őszi lombhullás. Kiadói papírkötés.
20921.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Trócsányi Zoltán: Kirándulás a magyar múltba. Bp., 1937, Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Félbőr kötés, gerinc sérült, kopottas állapotban.
20922.

Rufpreis:
1 800 HUF

Juhász Ferenc: Fekete Saskirály. A szerző, Juhász Ferenc (1928-2015) által DEDIKÁLT! Bp., 1988., Szépirodalmi. A borító illusztrációja Hantai Simon munkája. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói kissé kopott papír védőborítóban.
20923.

Rufpreis:
2 000 HUF

Vegyes dedikált könyvtétel, 5 db:   Gulyás Sándor: Tíz éve Kőrösi. Az iskolatörténet bővített kiadása. DEDIKÁLT. Érd, 2003, Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola - Vincellér Alapítvány. Kiadói papírkötés.;   Baráth Lajos: Házak tábla nélkül. DEDIKÁLT! Bp., 1963., Magvető. Kiadói félvászon-kötés.;   Koltayné Zolder Klára: Hrabovszky János. A rejtett formák mestere. Bp., 2000, Képíró Kft. Kiadói papírkötés.;   Kisfalusi János: Ne félj, veled vagyok! Északi János visszaemlékezései. DEDIKÁLT! [Rakaca, 1993.], Magánkiadás. Kiadói papírkötés.;   Baraté János: Portrék és pillanatok. Vál.: Baraté Jánosné. Baraté Jánosné által DEDIKÁLT! hn.,én., Magánkiadás. Kiadói papírkötés.;
20924.

Rufpreis:
2 800 HUF

3 db könyv: William Shakespeare szonettjei. Ford.: Szabó Lőrinc. Würtz Ádám rézkarcaival. Bp., 1964, Magyar Helikon. Kiadói egészvászon-kötés, kissé koszos kiadói papír védőborítóban. + Énekek éneke. A világirodalom szerelmes verseiből. Bp., 1966, Magyar Helikon. Kiadói félműbőr-kötés, kissé koszos kiadói papír védőborítóban. + Kosztolányi Dezső: Zsivajgó természet. Réber László rajzaival. Bp., 1988, Helikon. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
20925.

Rufpreis:
1 400 HUF

Jókai album. Képek, adatok, okmányok Jókai Mór életéből. A Pesti Napló előfizetőinek készült kiadás. [Bp., 1909,] Pesti Napló,(Hornyánszky-ny.), 140 p.+ 10 (műmellékletek, a képek előtt feliratozott hártyapapírokkal) t. Gazdag képanyaggal, szövegközti és egész oldalas rajzokkal, fotókkal, hasonmásokkal, dokumentumokkal illusztrált. Kiadói szecessziós dúsan aranyozott,dombornyomásos illusztrált egészvászon-kötésben, Gottermayer-kötés, kopott, kissé foltos borítóval, magánkönyvtári címkével, laza kötéssel.
20926.

Rufpreis:
2 000 HUF

,,Fekete füzetek" sorozat 8 db száma: Kegyetlen bűnesetek; ,,Kivégzett" áldozatok; Brutális kezek; Megcsonkított hullák; Vérengző asszonyok; Átvágott torkok; Halálhörgések; Gyilkosok és áldozatok. (Dokumentumkrimi - csak felnőtteknek!) Bp., 1991-1992, Intermédia Kft. Kiadói tűzött papírkötés, vegyes állapotban.
20927.

Rufpreis:
2 400 HUF

20928.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF