Sophokles drámái. Magyarul Csengeri Jánostól I. köt. Oedipus király, Oedipus Kolonosban, Antigone. Nyomszimatolók, satyrosjáték. Kolozsvár, 1919, Janovics Jenő - Lapkiadó és Nyomdai Műintézet Rt., 1 t.+XXXII+273+2 p. Átkötött félvászon-kötés, a borítón kopásnyomokkal, a gerincen kis sérüléssel, kissé foxing foltos lapokkal.
Juhász Ferenc: Fekete Saskirály. A szerző, Juhász Ferenc (1928-2015) által DEDIKÁLT! Bp., 1988., Szépirodalmi. A borító illusztrációja Hantai Simon munkája. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói kissé kopott papír védőborítóban.
Jókai album. Képek, adatok, okmányok Jókai Mór életéből. A Pesti Napló előfizetőinek készült kiadás. [Bp., 1909,] Pesti Napló,(Hornyánszky-ny.), 140 p.+ 10 (műmellékletek, a képek előtt feliratozott hártyapapírokkal) t. Gazdag képanyaggal, szövegközti és egész oldalas rajzokkal, fotókkal, hasonmásokkal, dokumentumokkal illusztrált. Kiadói szecessziós dúsan aranyozott,dombornyomásos illusztrált egészvászon-kötésben, Gottermayer-kötés, kopott, kissé foltos borítóval, magánkönyvtári címkével, laza kötéssel.