https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 433

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Dr. Kárpáti György - Peterdi Pál: Mennyei lábtengó (és más hazugságok). DEDIKÁLT! Bp., 1997. K.n. Kiadói papírkötés.
1
20893.

Dr. Kárpáti György - Peterdi Pál: Mennyei lábtengó (és más hazugságok). DEDIKÁLT! Bp., 1997. K.n. Kiadói papírkötés.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 400 HUF
6,50
EUR
,
7,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
2 db Wictor Charon kötet: Önmenedzselés felsőfokon. Bp., 1990. Szemtanú Kiadó. Kiadói papírkötés. + A misztikus út. Bp., 1993. Vízöntő Kiadó. Kiadói papírkötés.
1
20894.

2 db Wictor Charon kötet: Önmenedzselés felsőfokon. Bp., 1990. Szemtanú Kiadó. Kiadói papírkötés. + A misztikus út. Bp., 1993. Vízöntő Kiadó. Kiadói papírkötés.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
2 400 HUF
6,50
EUR
,
7,50
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Papp Tibor: Vendégszövegek (n). Összegyűjtött versek és vizuális költemények 1957-2002. Bp., 2003., Ister. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.   A szerző, Papp Tibor (1936- 2018) József Attila-díjas író, költő, műfordító, tipográfus, szerkesztő, a Magyar Műhely tagja által Bujdosó Alpár (1935-2021) költő, mérnök, a Magyar Műhely szerkesztője a magyar avantgarde kiemelkedő alakja részére DEDIKÁLT példány.
1
20895.

Papp Tibor: Vendégszövegek (n). Összegyűjtött versek és vizuális költemények 1957-2002. Bp., 2003., Ister. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban. A szerző, Papp Tibor (1936- 2018) József Attila-díjas író, költő, műfordító, tipográfus, szerkesztő, a Magyar Műhely tagja által Bujdosó Alpár (1935-2021) költő, mérnök, a Magyar Műhely szerkesztője a magyar avantgarde kiemelkedő alakja részére DEDIKÁLT példány.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 400 HUF
6,50
EUR
,
7,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Dr. Ballagi Mór: Új teljes német és magyar szótár tekintettel ... a természettudományokban, az uj törvényhozásban, a kereskedelemben szokásos szak- és műszavakra. Német-magyar rész. Negyedik kiadás. Bp., 1870, Heckenast. Korabeli félbőr kötésben sérült gerinccel
1
20896.

Dr. Ballagi Mór: Új teljes német és magyar szótár tekintettel ... a természettudományokban, az uj törvényhozásban, a kereskedelemben szokásos szak- és műszavakra. Német-magyar rész. Negyedik kiadás. Bp., 1870, Heckenast. Korabeli félbőr kötésben sérült gerinccel

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Fehér Ferenc: Madarak folyója. Harminc év verseiből. (Dedikált.) (Újvidék, 1978). Forum Könyvkiadó és Nyomda. 382 + [2] p. + 1 t. Egyetlen kiadás. Dedikált: ,,Körmendi Ivánnak igaz tisztelettel, szeretettel Fehér Ferenc. Bp. 1984. május 25-én." Az előzéklapon a szerző fényképe. Kiadói vászonkötésben, eredeti védőborítóban.
1
20897.

Fehér Ferenc: Madarak folyója. Harminc év verseiből. (Dedikált.) (Újvidék, 1978). Forum Könyvkiadó és Nyomda. 382 + [2] p. + 1 t. Egyetlen kiadás. Dedikált: ,,Körmendi Ivánnak igaz tisztelettel, szeretettel Fehér Ferenc. Bp. 1984. május 25-én." Az előzéklapon a szerző fényképe. Kiadói vászonkötésben, eredeti védőborítóban.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 800 HUF
4,88
EUR
,
5,63
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Gati, Charles:  Vesztett illúziók. Moszkva, Washington, Budapest és az 1956-os forradalom. (Fordította: Makovecz Benjámin.) (Dedikált.) Budapest, 2006. Osiris Kiadó (Dürer Nyomda). 254 + [2] p. Egyetlen magyar kiadás. Dedikált: ,,Körmendi Ivánnak baráti üdvözlettel Charles Gati. 2006. szept''. A kötet megjelenését az Oktatási Minisztérium támogatta. Illusztrált kiadói kartonkötésben
1
20898.

Gati, Charles: Vesztett illúziók. Moszkva, Washington, Budapest és az 1956-os forradalom. (Fordította: Makovecz Benjámin.) (Dedikált.) Budapest, 2006. Osiris Kiadó (Dürer Nyomda). 254 + [2] p. Egyetlen magyar kiadás. Dedikált: ,,Körmendi Ivánnak baráti üdvözlettel Charles Gati. 2006. szept''. A kötet megjelenését az Oktatási Minisztérium támogatta. Illusztrált kiadói kartonkötésben

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 800 HUF
4,88
EUR
,
5,63
USD
Zahl der Gebote:
4
 
Béres Klára:  Cseppben az élet. Béres József életútja. (Dedikált és aláírt.) (Budapest), 2010. Akovita Könyvkiadó (Gyomai Kner Nyomda Zrt.) 198 + [26] p. Bővített kiadás. Dedikált: ,,Sok szeretettel: Béres Klára. Budapest, 2015'' Alatta más írásképpel ifjabb Béres Józsefnek, a feltaláló fiának, a Béres Gyógyszergyár Zrt. vezérigazgatójának aláírása. Az oldalszámozáson belül színes, szövegközti fotóanyaggal gazdagon illusztrált életrajzi interjúkötet első kiadása 1999-ben jelent meg, ,,Szirtfoknak lenni'' címmel. Bővített kiadásunk a tudós életpályáját 2006-ig követi; közli hagyatékban maradt, addig publikálatlan versét és második háborús élményein alapuló novelláit. Kiadói kartonkötésben, színes, illusztrált kiadói védőborítóban. Jó példány.
1
20899.

Béres Klára: Cseppben az élet. Béres József életútja. (Dedikált és aláírt.) (Budapest), 2010. Akovita Könyvkiadó (Gyomai Kner Nyomda Zrt.) 198 + [26] p. Bővített kiadás. Dedikált: ,,Sok szeretettel: Béres Klára. Budapest, 2015'' Alatta más írásképpel ifjabb Béres Józsefnek, a feltaláló fiának, a Béres Gyógyszergyár Zrt. vezérigazgatójának aláírása. Az oldalszámozáson belül színes, szövegközti fotóanyaggal gazdagon illusztrált életrajzi interjúkötet első kiadása 1999-ben jelent meg, ,,Szirtfoknak lenni'' címmel. Bővített kiadásunk a tudós életpályáját 2006-ig követi; közli hagyatékban maradt, addig publikálatlan versét és második háborús élményein alapuló novelláit. Kiadói kartonkötésben, színes, illusztrált kiadói védőborítóban. Jó példány.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 800 HUF
4,88
EUR
,
5,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Babiczky Béla:  Könyvtári feldolgozó munka II. rész -Osztályozás és szakkatalógus-szerkesztés  A Tanítóképző Intézet II. évfolyama számára (népművelő-könyvtáros-szak) : Bp., 1973. Tankönyvkiadó. Sérült papírkötésben
1
20900.

Babiczky Béla: Könyvtári feldolgozó munka II. rész -Osztályozás és szakkatalógus-szerkesztés A Tanítóképző Intézet II. évfolyama számára (népművelő-könyvtáros-szak) : Bp., 1973. Tankönyvkiadó. Sérült papírkötésben

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
EUR
,
6,88
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Filadelfi Mihály: Szavak, szíjostorok. [Versek.] (Békéscsaba, 1980). Megyei Könyvtár házinyomdája. [30] p. Egyetlen kiadás. Aláírt példány. Kolofon: ,,Megjelent a szerző által aláírt 250 példányban. Ez a 109. számú példány. Japán fűzésű lapokkal. Fűzve, kiadói borítóban. Ritka.
1
20901.

Filadelfi Mihály: Szavak, szíjostorok. [Versek.] (Békéscsaba, 1980). Megyei Könyvtár házinyomdája. [30] p. Egyetlen kiadás. Aláírt példány. Kolofon: ,,Megjelent a szerző által aláírt 250 példányban. Ez a 109. számú példány. Japán fűzésű lapokkal. Fűzve, kiadói borítóban. Ritka.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 800 HUF
4,88
EUR
,
5,63
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Szinnai Tivadar: Sötét ablakok. Regény. Dedikált példány. Sötét ablakok. Regény. Bp. 1947. Dante. 492 l. Gerincén sérült. Kiadói félvászon-kötésben. Szinnai Tivadar (1894-1972) író, műfordító. Tábor Béla író, műfordító bátyjának szóló dedikációval. Kiadói vászonkötésben laza fűzéssel
1
20902.

Szinnai Tivadar: Sötét ablakok. Regény. Dedikált példány. Sötét ablakok. Regény. Bp. 1947. Dante. 492 l. Gerincén sérült. Kiadói félvászon-kötésben. Szinnai Tivadar (1894-1972) író, műfordító. Tábor Béla író, műfordító bátyjának szóló dedikációval. Kiadói vászonkötésben laza fűzéssel

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
2
 
Joe Dispenza: Válj természetfelettivé! - Hétköznapi emberek nem hétköznapi csodái Budapest, 2020, Bioenergetic. Kiadói kartonált papírkötés, sérült gerinccel, borító sarkaiban kopott.
1
20903.

Joe Dispenza: Válj természetfelettivé! - Hétköznapi emberek nem hétköznapi csodái Budapest, 2020, Bioenergetic. Kiadói kartonált papírkötés, sérült gerinccel, borító sarkaiban kopott.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Tóth Kálmán összes költeményei I-II. Bp., 1888, Ráth Mór (Prochaska Károly Udvari Könyvnyomda), [2] p. + 492 p., 462 p. Fűzve, sérült kiadói papírborítóval, fűzésnél szétváltak
1
20904.

Tóth Kálmán összes költeményei I-II. Bp., 1888, Ráth Mór (Prochaska Károly Udvari Könyvnyomda), [2] p. + 492 p., 462 p. Fűzve, sérült kiadói papírborítóval, fűzésnél szétváltak

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse