Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 433

Fekete István: Rózsakunyhó. Elbeszélések és karcolatok. Vál. és szerk., az előszót írta Nagy Domokos Imre. Würtz Ádám rajzaival illusztrált. Bp., 1973, Móra. Első kiadás! Kiadói egészvászon kötés, kiadói szakadt papír védőborítóval + Fekete István: Köd. Bp., 1967, Móra. A borító illusztráció Urai Erika munkája. Kiadói kartonált papírkötésben, szakadt kiadói papír védőborítóban.
20749.

Rufpreis:
2 000 HUF

20750.

Rufpreis:
5 500 HUF
14,91
17,19

20751.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

20752.

Rufpreis:
4 000 HUF

20753.

Rufpreis:
6 000 HUF

20754.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

Gion Nándor: Latroknak is játszott. Bp., 1982. Magvető. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói, enyhén sérült papír védőborítóban.
20755.

Rufpreis:
5 000 HUF

20756.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

20757.

Rufpreis:
6 000 HUF

A művelt és udvarias ember. A társas viselkedés szabályai a magyar nyelvű életvezetési és illemtankönyvekben (1798-1935). Szerk. és a bevezetést írta: Fábri Anna. Bp., 2001, Mágus. Kiadói papírkötés.
20758.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

20759.

Rufpreis:
1 400 HUF

20760.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF