Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 433

3 db Szabó Dezső munka: Elkregetett Istenek, Tántorgó lelkek, Nemzeti állam- politikai nemzet. Bp., 1938. Ludas Mátyás. Kiadói papírborítóval
20881.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

20882.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

Hunfalvy, Paul (Pál): Literarische Berichte aus Ungarn über die Thätigkeit der Ungarischen Akademie der Wissenschaften und ihrer Commissionen...Zweiter Jahrgang. Bp., 1878. Franklin. VII + 656 p. Német nyelven. Korabeli félvászon kötésben, festett lapszélekkel, gerincén sérüléssel, néhány nagyon kevés lap kissé foltos, hátsó kötéstábláján kis sérüléssel.
20883.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

20884.

Rufpreis:
3 000 HUF

20885.

Rufpreis:
2 000 HUF

20886.

Rufpreis:
2 800 HUF

20887.

Rufpreis:
1 600 HUF

Jósika Miklós: Emlékirat. II. kötet [Négy kötetben teljes].  Pest, 1865. Heckenast Gusztáv. (2)+218+(1)p.; Első kiadás. Kiadói papírborítóval, fűzésnél szétvált.
20888.

Rufpreis:
1 600 HUF

20889.

Rufpreis:
2 400 HUF

20890.

Rufpreis:
1 800 HUF

Szigligeti [Ede] öszves színművei. V. füzet. Pasquil Eredeti vígjáték három felvonásban. [Pest] 1847, szerzői - (Beimel József). 87 p. Kiadói, foltos, papírborítóban, Lapok kijárnak.
20891.

Rufpreis:
1 800 HUF

Kiss József költeményei 1868-1881. 2. bőv. kiad. Bp., 1882, Grill Károly. Kiadói, aranyozott gerincű, enyhén kopottas félbőr kötésben, aranyozott lapszélekkel, jó állapotban.
20892.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF